Gerard Doustraat 8 - E

1072 VP Amsterdam · Hercules Seghersbuurt, Amsterdam

  • Byt
  • Rok výstavby 1886
  • 110 m² obytné plochy
  • C energetický štítek
Porovnat
AI asistent

Zeptejte se na nemovitost: Gerard Doustraat 8 - E

Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.

Odpovědi jsou orientační a nepředstavují odbornou radu. Konverzace se ukládají za účelem zlepšování asistenta.

Ve zkratce

Na adrese Gerard Doustraat 8 - E v obci Amsterdam se nachází byt z roku 1886 s obytnou plochou 110 m² a energetickým štítkem C v lokalitě Hercules Seghersbuurt (obec Amsterdam). Obytná plocha podle aktuálního inzerátu na nemovitost. Nemovitost je nebo donedávna byla pronajímána; tržní nájemné se pohybuje kolem € 3.520 měsíčně. Prostředí v okolí bydliště: hluk 58 dB (rušné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 26 % zeleně v okruhu 500 m, žádný povodňový scénář se na tuto adresu nevztahuje. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 32. Kvalita života v lokalitě: vynikající.

Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.

Poloha

Poloha podle BAG (52.35514, 4.88737). Otevřít v OpenStreetMap

K pronájmu

€ 3.250 měsíčně nájemné · v nabídce od 29 říjen 2026

Nabízí hausing.

Zdroj: denně aktualizovaná nabídka nemovitostí. Huisleon zobrazuje pouze nabídkovou cenu, datum a inzerenta; výše uvedený orientační odhad hodnoty je na těchto údajích nezávislý.

Požádat o prohlídku

Tato nemovitost je nabízena k pronájmu za € 3.250 měsíčně. Přes Huisleon požádáte o prohlídku v několika krocích: připravíme pro realitního makléře kompletní zprávu se všemi potřebnými údaji a uvedeme, které z nich jste si nechali ověřit.

Přihlásit se a požádat o prohlídku Vytvořit účet

Založení účtu je zdarma. Svou žádost i odpověď realitního makléře najdete v sekci Můj účet.

Nájemné: je pro tuto lokalitu přiměřené?

Požadované nájemné: € 3.250 měsíčně (zjištěno 04-11-2026). Nabízí hausing.

Tržní nájemné za tuto nemovitost na volném trhu € 3.240 – € 3.800 měsíčně medián € 3.520 · € 32,00 za m² · 200 nájemních nemovitostí tohoto typu v okolí

Hodnocení požadovaného nájemného

Pod tržní úrovní -8% oproti mediánu

  • Požadované nájemné € 29,55 za m² oproti mediánu € 32,00 za m² u 200 srovnatelných nájemních nemovitostí v okolí.
  • Energetický štítek C: průměrné náklady na energie.
  • Obytná plocha 110 m²; srovnání je provedeno v přepočtu na metr čtvereční s nájemními nemovitostmi stejného typu.

Pokud tato nemovitost nespadá do sektoru neregulovaného nájemného

Při bodovém hodnocení přibližně 186–233 bodů spadá tato nemovitost do sektoru neregulovaného nájemného: neplatí pro ni zákonný strop nájemného a jeho výši určuje trh.

Bodové hodnocení na základě plochy, energetického štítku, daňové hodnoty WOZ a předpokladů; podrobnosti najdete v části Nájem níže.

Orientační odhad na základě veřejných údajů a nedávné výše nájemného v okolí, nikoli doporučení.

Základní údaje

Typ nemovitosti
Byt
Účel užívání
Bydlení
Rok výstavby
1886
Obytná plocha
110 m²
Plocha budovy
69 m²
Plocha pozemku
122 m²
Energetický štítek
C (22 červen 2021)
Stav jednotky v registru
V užívání
Stav budovy v registru
V užívání
Identifikátor adresního místa v BAG
0363200012158160
Identifikátor jednotky v BAG
0363010012156072
Identifikátor budovy v BAG
0363100012159123
Zdroj a metodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.

Pozemek, půda a využití území

Půda mírně klesá, jak je běžné v mnoha oblastech s rašelinným a jílovitým podložím. Občas je proto nutné dosypat zeminu na zahradě a zvýšit úroveň dlážděných ploch.

Plocha pozemku (BAG)
122 m² celý pozemek náležející k budově
Riziko poškození základů – Hercules Seghersbuurt
U 0,0 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,0 %, nerovnoměrné sedání 1,0 %; obec Amsterdam: 2,7 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Pokles půdy – Hercules Seghersbuurt
−1,7 mm ročně v mělkých vrstvách −0,8 mm; obec Amsterdam −1,8 mm
Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
načítání…
Zdroj a metodika

Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.

Slunce a stín

Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.

Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
probíhá výpočet…
Dráha slunce nad nemovitostí (místní čas): v létě vysoko, v zimě nízko. Střed = přímo nad hlavou, okraj = obzor. Zelený bod = orientace zahrady.

tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci

Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.

Energie a teplo

Nizozemský průměr: poměrně dobrá izolace, ale s prostorem pro zlepšení u střechy, podlahy či zasklení. Investice do izolace se zde zpravidla vrátí během několika let a zvýší hodnotu nemovitosti. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 987 vyšší než u průměrné nemovitosti v oblasti Hercules Seghersbuurt.

Energetický štítek

C registrovaný energetický štítek (NTA 8800)

Datum prohlídky
22 červen 2021
Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Hercules Seghersbuurt
24% nemovitostí

Vypracován certifikovaným poradcem podle současné metodiky.

Spotřeba a náklady

€ 206 měsíčně při průměrné spotřebě

Zemní plyn
1.100 m³ za rok; lokalitě 550
Elektřina
2.400 kWh za rok; lokalitě 1.540
Roční náklady
€ 2.474 plyn € 1.527, elektřina € 623, stálé poplatky € 324
Průměrná nemovitost v oblasti Hercules Seghersbuurt
€ 1.487 za rok
Solární panely
10% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 3%
Zdroj a metodika

Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.

Přechod na udržitelné vytápění a dotace

Teplárenská síť
v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování

ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)

Energetické štítky v oblasti Hercules Seghersbuurt

  • A nebo lepší 24% 411
  • B 17% 294
  • C 24% 407
  • D 10% 178
  • E 6% 103
  • F 3% 43
  • G 14% 243
  • Bez štítku 1% 20
Zdroj a metodika

Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.

Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem

Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.

Vlastní prostředky 10% Úspory nebo vlastní kapitál ve stávající nemovitosti, tedy prostředky, které si nepůjčujete.
Způsob splácení hypotéky
Splátka hypotéky (před daňovým odpočtem) —
z toho splátka jistiny (zůstává součástí vašeho majetku)
Pravidelné náklady —
Celkem měsíčně —
Pravidelné měsíční výdaje (průměrné hodnoty, upravte podle potřeby)
Obec Amsterdam, 2026: OZB ve výši 0,0527 % z daňové hodnoty WOZ (daňová hodnota WOZ není známa, výpočet vychází z orientačního odhadu hodnoty € 983.000, tedy € 518 ročně), poplatek za odpad € 469 a poplatek za kanalizaci € 192 ročně pro vícečlennou domácnost (COELO).
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht, 2026: poplatek pro obyvatele € 187, poplatek za čištění odpadních vod € 278 (tři jednotky znečištění) a poplatek za vodní hospodářství ve výši 0,0177 % z daňové hodnoty WOZ (€ 173) ročně (CBS).
Vyžadováno u hypotéky; průměrné pojistné.
Finanční rezerva; obvykle 1 % hodnoty nemovitosti ročně.
1.100 m³ plynu a 2.400 kWh ročně (průměr CBS pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby) při sazbách z září 2026.
Pouze u bytů.
Běžný balíček služeb.

Koupit, nebo bydlet v nájmu?

PoložkaKoupěPronájem
Celkem měsíčně——
Z toho splátka jistiny (tvorba vlastního majetku)——
Náklady na bydlení bez splátky jistiny——
Splacená jistina po 10 letech——

Bez zohlednění vývoje hodnoty nemovitosti, daňového odpočtu úroků z hypotéky, paušálního zdanitelného příjmu z vlastního bydlení, příspěvku na nájemné či zvyšování nájemného. Jde o orientační výpočet, nikoli o poradenství.

Užitečné nástroje

Proměna interiéru pomocí AI

Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.

Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.

Přihlásit se

Pronájem: bodové hodnocení a výnosnost

Bodové hodnocení a maximální nájemné

Prohlédněte si hodnocení této nemovitosti: počet bodů, kategorii nájemního bydlení, maximální nájemné a výnosnost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Lokalita, čtvrť a obec

Čtvrť

Oude Pijp

Nemovitosti
9.766
Počet obyvatel
15.000
Průměrná daňová hodnota WOZ
€ 523.000
Nemovitosti obývané vlastníky
25%
Prům. rok výstavby
1901
Nejčastější typ
Byt (99%)
Podrobné informace: Oude Pijp →
Obec

Amsterdam

Nemovitosti
513.363
Počet obyvatel
934.526
Průměrná daňová hodnota WOZ
€ 498.000
Nemovitosti obývané vlastníky
30%
Prům. rok výstavby
1958
Nejčastější typ
Byt (88%)
Podrobné informace: Amsterdam →

Kdo žije v lokalitě?

Kdo žije v lokalitě?

Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Na nákup dojdete pěšky. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.

Velký supermarket
300 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Ordinace praktického lékaře
700 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Základní škola
1,0 km
průměrná vzdálenost v lokalitě
Zařízení denní péče o děti
600 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Nejbližší základní škola
420 m
Basisschool Oscar Carre
Nejbližší zastávka veřejné dopravy
330 m
De Pijp · metro, tram · 45 vertrekken per uur overdag
Nejbližší dobíjecí bod
50 m
Ruysdealkade 100 - E-flux
Nejbližší zařízení péče o děti
220 m
Voorschool De Speeltuin
Nejbližší vysílač
110 m
Zendmast 3G, 4G · 2 antennes · 5 m hoog · veilige afstand 0,8 m
Školy do 3 km
33
Míra urbanizace
Velmi vysoká míra urbanizace
10.305 adres na km²
Zdroj a metodika

Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.

Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň

Hluk

58 dB Rušné

do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk

Silniční doprava
57 dB
Železniční doprava
pod 40 dB
Letecký provoz
45 dB
Větrné turbíny
žádný
Silniční doprava, v noci
48 dB
Železniční doprava, v noci
29 dB

V oblasti „lokalita Hercules Seghersbuurt“ má 18% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 56 dB.

Rušné: hluk ze silniční dopravy překračuje hladinu doporučenou WHO (53 dB). Dopravní hluk je trvalou součástí prostředí v domě i na zahradě; pro klid v ložnicích je důležité kvalitní zasklení a větrací mřížky s tlumením hluku. Hlavním zdrojem je silniční doprava (57 dB).

Zdroj a metodika

Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.

Povodeň

Žádná Žádná

Mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.

Nemovitosti v oblasti Hercules Seghersbuurt, které mohou být zaplaveny
53%
Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
0%
Maximální hloubka v lokalitě
0,22 m

Pro toto místo nebyl vypočten žádný scénář zaplavení: při protržení hráze nebo vysokém stavu vody by zde podle předpokladů mělo zůstat sucho. Pojištění proti povodni zde není nutné.

Zdroj a metodika

LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.

Kvalita ovzduší

  • NO₂ 18,1 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM2,5 9,6 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM10 16,9 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO

Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.

Průměr za Hercules Seghersbuurt: NO₂ 19,6, PM2,5 9,8 µg/m³.

Zdroj a metodika

Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.

Světlo v noci

Velmi jasné

tmavelmi silné osvětlení

Průměr v oblasti Hercules Seghersbuurt: velmi jasné.

Velmi silně osvětlené: patří mezi 10 % nejvíce osvětlených míst v Nizozemsku, obvykle u skleníků, průmyslových areálů, hlavních silnic nebo v centru města. Počítejte s oranžovou noční oblohou a nutností zatemnění.

Zdroj a metodika

Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.

Zeleň v lokalitě

26% zeleň do 500 m

Průměr v oblasti Hercules Seghersbuurt: 24%.

Málo zeleně: převážně zpevněné plochy a střechy, zahrady a stromy jsou spíše výjimkou. Takové lokality se v létě více zahřívají a působí rušněji; vlastní výsadba zeleně, například u fasády nebo v podobě stromů, pomůže okamžitě.

Zdroj a metodika

Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.

Letecký provoz nad touto adresou

Letecký provoz nad touto adresou

Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Klima a bezpečnost

I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.

Horko

46–48 °C extrémní tepelná zátěž

Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.

Efekt tepelného ostrova
více než 2 °C tepleji než v nezastavěném okolí
Teplé noci (20 °C a více)
8–14 nocí za rok
Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
300–400 m
Průměr v oblasti Hercules Seghersbuurt
45 °C pocitová teplota

Voda

Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
voda neodtéká bezprostředně podél domu
Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Hercules Seghersbuurt
0%
Zdroj a metodika

Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.

Bezpečnost a kvalita života

Kvalita života — lokalita Hercules Seghersbuurt

Vynikající Leefbaarometer 2024, třída 9 z 9

  • Fyzické prostředí: dostatečná
  • Nemovitosti: dostatečná
  • Občanská vybavenost: vynikající
  • Sociální soudržnost: nedostatečná
  • Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: výrazně nedostatečná

Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě

Trestné činy — lokalita Hercules Seghersbuurt

94 na 1 000 obyvatel ročně -2% oproti předchozímu roku

Evidováno: září 2025 – srp 2026
238
Čtvrť Oude Pijp
170 na 1 000
Obec Amsterdam
87 na 1 000
Nederland
45 na 1 000
Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
2,4 4 vloupání

Nejčastější typ

Fietsdiefstal
55
Mishandeling
22
Vernieling
16
Diefstal uit auto
15
  1. 2152021
  2. 2172022
  3. 2272023
  4. 2412024
  5. 2412025

Výrazně nad celostátním průměrem. Často jde o lokalitu v centru nebo u nádraží s velkým počtem návštěvníků, někdy o lokalitu s dlouhodobými problémy. Leefbaarometer a večerní návštěva vám napoví, o který případ jde.

Zdroj a metodika

Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.

Zpráva o nemovitosti s doporučením nabídkové částky

Chystáte se podat nabídku na Gerard Doustraat 8 - E? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.

Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.

Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.

Opatrná nabídkapod nabídkovou cenou nebo kolem ní, pokud je zájemců málo
Odpovídá tržní úrovniza kolik se zde v posledních měsících prodaly srovnatelné nemovitosti
Nabídka s vyšší šancí na úspěchnad tržní hodnotou, ale v rámci odhadovaného rozpětí hodnoty
  • Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
    Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena.
  • Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
    Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce.
  • Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
    Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let.
  • Údaje o realitním trhu v obci
    Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat.
  • Otázky pro realitního makléře
    Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií.
  • Stav nemovitosti podle fotografií
    Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci.
  • Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
    Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem.
  • Včetně všech informací z bezplatné stránky
    Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.

Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.

Časté dotazy k adrese Gerard Doustraat 8 - E

Jakého typu je nemovitost na adrese Gerard Doustraat 8 - E?

Nemovitost na adrese Gerard Doustraat 8 - E (Amsterdam) je typu appartement, rok výstavby 1886, obytná plocha 110 m². Nachází se v lokalitě Hercules Seghersbuurt v obci Amsterdam.

Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Gerard Doustraat 8 - E?

Evidovaný energetický štítek má třídu C (datum evidence: 22 červen 2021). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 206 měsíčně.

Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Gerard Doustraat 8 - E?

Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 912.000 a € 1.053.000 (střední hodnota € 983.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.

Jaké je nájemné u nemovitosti podobné té na adrese Gerard Doustraat 8 - E?

Medián nájemného u srovnatelných nemovitostí v okolí činí € 3.520 měsíčně (€ 32 za m², počet nemovitostí: 200). Zda nájemné podléhá regulaci, vyplývá z bodového hodnocení na této stránce.

Jak klidné je prostředí na adrese Gerard Doustraat 8 - E?

Průměrná roční hladina hluku u fasády je 58 dB Lden (rušné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 32 letadel ve výšce pod 3 000 m.

Hrozí na adrese Gerard Doustraat 8 - E povodeň?

Celostátní mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.

Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Gerard Doustraat 8 - E?

V oblasti Hercules Seghersbuurt (lokalita) policie zaznamenala 94 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 87 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: vynikající.

Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Gerard Doustraat 8 - E?

Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 300 m, praktický lékař 700 m, základní škola 1,0 km, jesle 600 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.

Odkud tyto údaje pocházejí?

Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.