Habanera 91 - E

2152 SK Nieuw-Vennep · Nieuw-Vennep Getsewoud Noord, Haarlemmermeer

  • Byt
  • Rok výstavby 2006
  • 83 m² obytné plochy
  • A++++ energetický štítek
Porovnat
AI asistent

Zeptejte se na nemovitost: Habanera 91 - E

Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.

Odpovědi jsou orientační a nepředstavují odbornou radu. Konverzace se ukládají za účelem zlepšování asistenta.

Ve zkratce

Na adrese Habanera 91 - E v obci Nieuw-Vennep se nachází byt z roku 2006 s obytnou plochou 83 m² a energetickým štítkem A++++ v lokalitě Nieuw-Vennep Getsewoud Noord (obec Haarlemmermeer). Obytná plocha podle aktuálního inzerátu na nemovitost. Prostředí v okolí bydliště: hluk 56 dB (rušné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 48 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 1,6 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 17. Kvalita života v lokalitě: více než dostatečná.

Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.

Poloha

Poloha podle BAG (52.27927, 4.62572). Otevřít v OpenStreetMap

K pronájmu

€ 2.225 měsíčně nájemné · v nabídce od 29 říjen 2026

Nabízí Tweelwonen (0854-831849) · Zobrazit na webu realitního makléře.

Zdroj: denně aktualizovaná nabídka nemovitostí. Huisleon zobrazuje pouze nabídkovou cenu, datum a inzerenta; výše uvedený orientační odhad hodnoty je na těchto údajích nezávislý.

Požádat o prohlídku

Tato nemovitost je nabízena k pronájmu za € 2.225 měsíčně. Přes Huisleon požádáte o prohlídku v několika krocích: připravíme pro realitního makléře kompletní zprávu se všemi potřebnými údaji a uvedeme, které z nich jste si nechali ověřit.

Přihlásit se a požádat o prohlídku Vytvořit účet

Založení účtu je zdarma. Svou žádost i odpověď realitního makléře najdete v sekci Můj účet.

Nájemné: je pro tuto lokalitu přiměřené?

Požadované nájemné: € 2.225 měsíčně (zjištěno 04-11-2026). Nabízí Tweelwonen (0854-831849) · Zobrazit na webu realitního makléře.

Tržní nájemné za tuto nemovitost na volném trhu V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí

Hodnocení požadovaného nájemného

  • Energetický štítek A++++: nízké náklady na energie odůvodňují o něco vyšší nájemné.
  • Obytná plocha 83 m²; srovnání je provedeno v přepočtu na metr čtvereční s nájemními nemovitostmi stejného typu.

Pokud tato nemovitost nespadá do sektoru neregulovaného nájemného

Při bodovém hodnocení přibližně 179–210 bodů spadá tato nemovitost do sektoru neregulovaného nájemného: neplatí pro ni zákonný strop nájemného a jeho výši určuje trh.

Bodové hodnocení na základě plochy, energetického štítku, daňové hodnoty WOZ a předpokladů; podrobnosti najdete v části Nájem níže.

Orientační odhad na základě veřejných údajů a nedávné výše nájemného v okolí, nikoli doporučení.

Základní údaje

Typ nemovitosti
Byt
Účel užívání
Bydlení
Rok výstavby
2006
Obytná plocha
83 m²
Plocha budovy
1.748 m²
Plocha pozemku
2.676 m²
Energetický štítek
A++++ (26 duben 2021)
Stav jednotky v registru
V užívání
Stav budovy v registru
V užívání
Identifikátor adresního místa v BAG
0394200001016919
Identifikátor jednotky v BAG
0394010001016376
Identifikátor budovy v BAG
0394100000259692
Zdroj a metodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.

Pozemek, půda a využití území

Problémy se základy se v této lokalitě vyskytují jen zřídka. Půda mírně klesá, jak je běžné v mnoha oblastech s rašelinným a jílovitým podložím. Občas je proto nutné dosypat zeminu na zahradě a zvýšit úroveň dlážděných ploch.

Plocha pozemku (BAG)
2.676 m² celý pozemek náležející k budově
Riziko poškození základů – Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
U 0,0 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,1 %, nerovnoměrné sedání 0,0 %; obec Haarlemmermeer: 0,7 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Pokles půdy – Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
−1,8 mm ročně v mělkých vrstvách −0,6 mm; obec Haarlemmermeer −1,6 mm
Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
načítání…
Zdroj a metodika

Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.

Slunce a stín

Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.

Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
probíhá výpočet…
Dráha slunce nad nemovitostí (místní čas): v létě vysoko, v zimě nízko. Střed = přímo nad hlavou, okraj = obzor. Zelený bod = orientace zahrady.

tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci

Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.

Energie a teplo

Energeticky úsporná nemovitost: nízké náklady na energie, příjemné vnitřní prostředí a výhodnější hypoteční podmínky u řady bank. Další úsporná opatření už mnoho nepřinesou. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 791 nižší než u průměrné nemovitosti v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord.

Energetický štítek

A++++ registrovaný energetický štítek (NTA 8800)

Datum prohlídky
26 duben 2021
Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
76% nemovitostí

Vypracován certifikovaným poradcem podle současné metodiky.

Spotřeba a náklady

€ 115 měsíčně při průměrné spotřebě

Zemní plyn
420 m³ za rok; lokalitě 780
Elektřina
1.830 kWh za rok; lokalitě 2.950
Roční náklady
€ 1.382 plyn € 583, elektřina € 475, stálé poplatky € 324
Průměrná nemovitost v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
€ 2.173 za rok
Solární panely
5% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 44%
Zdroj a metodika

Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.

Přechod na udržitelné vytápění a dotace

Vytápění v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
97 % kotel ústředního vytápění, 2 % společná kotelna 2022
Geotermální potenciál
Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
Teplárenská síť
v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování

ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)

Energetické štítky v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

  • A nebo lepší 76% 2.043
  • B 23% 623
  • C 0% 8
  • D 0% 3
  • E 0% 1
  • F 0% 3
  • G 0% 8
  • Bez štítku 0% 1
Zdroj a metodika

Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.

Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem

Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.

Vlastní prostředky 10% Úspory nebo vlastní kapitál ve stávající nemovitosti, tedy prostředky, které si nepůjčujete.
Způsob splácení hypotéky
Splátka hypotéky (před daňovým odpočtem) —
z toho splátka jistiny (zůstává součástí vašeho majetku)
Pravidelné náklady —
Celkem měsíčně —
Pravidelné měsíční výdaje (průměrné hodnoty, upravte podle potřeby)
Obec Haarlemmermeer, 2026: OZB ve výši 0,0649 % z daňové hodnoty WOZ (daňová hodnota WOZ není známa, výpočet vychází z orientačního odhadu hodnoty € 408.000, tedy € 265 ročně), poplatek za odpad € 523 a poplatek za kanalizaci € 199 ročně pro vícečlennou domácnost (COELO).
Hoogheemraadschap van Rijnland, 2026: poplatek pro obyvatele € 163, poplatek za čištění odpadních vod € 288 (tři jednotky znečištění) a poplatek za vodní hospodářství ve výši 0,0239 % z daňové hodnoty WOZ (€ 98) ročně (CBS).
Vyžadováno u hypotéky; průměrné pojistné.
Finanční rezerva; obvykle 1 % hodnoty nemovitosti ročně.
420 m³ plynu a 1.830 kWh ročně (průměr CBS pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby) při sazbách z září 2026.
Pouze u bytů.
Běžný balíček služeb.

Koupit, nebo bydlet v nájmu?

PoložkaKoupěPronájem
Celkem měsíčně——
Z toho splátka jistiny (tvorba vlastního majetku)——
Náklady na bydlení bez splátky jistiny——
Splacená jistina po 10 letech——

Bez zohlednění vývoje hodnoty nemovitosti, daňového odpočtu úroků z hypotéky, paušálního zdanitelného příjmu z vlastního bydlení, příspěvku na nájemné či zvyšování nájemného. Jde o orientační výpočet, nikoli o poradenství.

Užitečné nástroje

Proměna interiéru pomocí AI

Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.

Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.

Přihlásit se

Pronájem: bodové hodnocení a výnosnost

Bodové hodnocení a maximální nájemné

Prohlédněte si hodnocení této nemovitosti: počet bodů, kategorii nájemního bydlení, maximální nájemné a výnosnost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Lokalita, čtvrť a obec

Kdo žije v lokalitě?

Kdo žije v lokalitě?

Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Na nákup budete potřebovat auto nebo vás čeká delší jízda na kole. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Na zastávku veřejné dopravy dojdete za pár minut. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.

Velký supermarket
1,6 km
průměrná vzdálenost v lokalitě
Ordinace praktického lékaře
1,4 km
průměrná vzdálenost v lokalitě
Základní škola
1,0 km
průměrná vzdálenost v lokalitě
Zařízení denní péče o děti
500 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Nejbližší základní škola
500 m
RKBS 't Venne
Nejbližší zastávka veřejné dopravy
450 m
Nieuw-Vennep, Getsewoud Noord · bus · 16 vertrekken per uur overdag
Nejbližší dobíjecí bod
60 m
Sarabande - Vattenfall
Nejbližší zařízení péče o děti
290 m
Rietveld-Stuiver
Nejbližší vysílač
50 m
Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 44,6 m hoog · veilige afstand 8,2 m
Školy do 3 km
6
Míra urbanizace
Vysoká míra urbanizace
1.517 adres na km²
Zdroj a metodika

Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.

Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň

Hluk

56 dB Rušné

do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk

Silniční doprava
43 dB
Železniční doprava
pod 40 dB
Letecký provoz
47 dB
Větrné turbíny
žádný
Silniční doprava, v noci
33 dB
Železniční doprava, v noci
11 dB

V oblasti „lokalita Nieuw-Vennep Getsewoud Noord“ má 5% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 57 dB.

Rušné: hluk ze silniční dopravy překračuje hladinu doporučenou WHO (53 dB). Dopravní hluk je trvalou součástí prostředí v domě i na zahradě; pro klid v ložnicích je důležité kvalitní zasklení a větrací mřížky s tlumením hluku. Hlavním zdrojem je letecký provoz (47 dB).

Zdroj a metodika

Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.

Povodeň

1,62 m Značné

Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 1,62 m.

Nemovitosti v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord, které mohou být zaplaveny
100%
Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
100%
Maximální hloubka v lokalitě
2,16 m

Značné: přízemí může být zaplaveno, což poškodí podlahy, kuchyň i technické vybavení. Výhodou je suché vyšší podlaží, kam se lze uchýlit, a elektrický rozvaděč umístěný výše nad podlahou; zeptejte se na dřívější problémy se zaplavením. Pravděpodobnost povodně je velmi malá (1 ku 3 000 až 1 ku 30 000 ročně): hloubka vody ukazuje, co se při ní stane, pravděpodobnost pak, jak často může nastat.

Zdroj a metodika

LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.

Kvalita ovzduší

  • NO₂ 11,7 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM2,5 7,7 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM10 14,5 µg/m³ v mezích doporučení WHO

Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.

Průměr za Nieuw-Vennep Getsewoud Noord: NO₂ 12,0, PM2,5 8,1 µg/m³.

Zdroj a metodika

Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.

Světlo v noci

Tlumeně osvětlené

tmavelmi silné osvětlení

Průměr v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord: tlumeně osvětlené.

Tlumené osvětlení: trochu pouličního osvětlení, ale bez světelné záře nad lokalitou. Příznivé pro klidný spánek; Mléčnou dráhu tu už ale neuvidíte.

Zdroj a metodika

Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.

Zeleň v lokalitě

48% zeleň do 500 m

Průměr v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord: 44%.

Množství zeleně odpovídá průměru nizozemských obytných lokalit: střídají se zde zahrady, veřejná zeleň a zpevněné plochy. Park nebo menší zelená plocha v dosahu několika minut chůze jsou za teplých dnů velkou výhodou.

Zdroj a metodika

Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.

Letecký provoz nad touto adresou

Letecký provoz nad touto adresou

Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Klima a bezpečnost

I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje. Při přívalovém dešti proudí dešťová voda podél domu: přes nízký práh může vniknout dovnitř nebo zaplavit suterén či níže položenou zahradu.

Horko

46–48 °C extrémní tepelná zátěž

Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.

Efekt tepelného ostrova
0,8–1,0 °C tepleji než v nezastavěném okolí
Teplé noci (20 °C a více)
6–7 nocí za rok
Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
0–200 m
Průměr v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
46 °C pocitová teplota

Voda

Velmi malá pravděpodobnost povodně

Pravděpodobnost zaplavení do výšky alespoň 20 cm při protržení hráze nebo vysokém stavu vody: 1 ku 3 000 až 1 ku 30 000 ročně. Maximální hloubka vody při zaplavení: 1,62 m.

Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
voda odtéká podél domu (do 10 m)
Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
Malá pravděpodobnost nízká hladina podzemní vody
Nezaplavené podlaží v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
96% nemovitostí při nejzávažnější povodni
Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord
0%

Bezpečnostní rizika v okolí

Vedení vysokého napětí
1,5 km 380 kV
Větrná turbína
žádná do 5 km
Rizikové činnosti do 1 km
Buisleiding, vuurwerkopslag

V oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.

Zdroj a metodika

Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.

Bezpečnost a kvalita života

Kvalita života — lokalita Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

Více než dostatečná Leefbaarometer 2024, třída 6 z 9

  • Fyzické prostředí: dostatečná
  • Nemovitosti: dostatečná
  • Občanská vybavenost: slabá
  • Sociální soudržnost: dostatečná
  • Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: dostatečná

Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě

Trestné činy — lokalita Nieuw-Vennep Getsewoud Noord

11 na 1 000 obyvatel ročně -37% oproti předchozímu roku

Evidováno: září 2025 – srp 2026
83
Čtvrť Nieuw-Vennep
29 na 1 000
Obec Haarlemmermeer
46 na 1 000
Nederland
45 na 1 000
Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
0,4 1 vloupání

Nejčastější typ

Diefstal uit auto
9
Vernieling
9
Mishandeling
6
Fietsdiefstal
5
  1. 1472021
  2. 1182022
  3. 1252023
  4. 1332024
  5. 1112025

Výrazně bezpečnější než průměr: počet trestných činů na obyvatele dosahuje nejvýše poloviny celostátního průměru. Zpravidla jde o klidné obytné lokality s malým pohybem lidí, kteří tudy pouze procházejí. K vloupání do obydlí tu dochází jen zřídka.

Zdroj a metodika

Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.

Zpráva o nemovitosti s doporučením nabídkové částky

Chystáte se podat nabídku na Habanera 91 - E? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.

Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.

Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.

Opatrná nabídkapod nabídkovou cenou nebo kolem ní, pokud je zájemců málo
Odpovídá tržní úrovniza kolik se zde v posledních měsících prodaly srovnatelné nemovitosti
Nabídka s vyšší šancí na úspěchnad tržní hodnotou, ale v rámci odhadovaného rozpětí hodnoty
  • Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
    Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena.
  • Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
    Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce.
  • Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
    Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let.
  • Údaje o realitním trhu v obci
    Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat.
  • Otázky pro realitního makléře
    Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií.
  • Stav nemovitosti podle fotografií
    Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci.
  • Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
    Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem.
  • Včetně všech informací z bezplatné stránky
    Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.

Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.

Časté dotazy k adrese Habanera 91 - E

Jakého typu je nemovitost na adrese Habanera 91 - E?

Nemovitost na adrese Habanera 91 - E (Nieuw-Vennep) je typu appartement, rok výstavby 2006, obytná plocha 83 m². Nachází se v lokalitě Nieuw-Vennep Getsewoud Noord v obci Haarlemmermeer.

Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Habanera 91 - E?

Evidovaný energetický štítek má třídu A++++ (datum evidence: 26 duben 2021). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 115 měsíčně.

Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Habanera 91 - E?

Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 378.000 a € 439.000 (střední hodnota € 408.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.

Jak klidné je prostředí na adrese Habanera 91 - E?

Průměrná roční hladina hluku u fasády je 56 dB Lden (rušné). Největším zdrojem je letecký provoz. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 17 letadel ve výšce pod 3 000 m.

Hrozí na adrese Habanera 91 - E povodeň?

Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 1,62 m (značné). Pravděpodobnost, že voda dosáhne výšky alespoň 20 cm, je velmi malá (1 ku 3 000 až 1 ku 30 000 ročně).

Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Habanera 91 - E?

V oblasti Nieuw-Vennep Getsewoud Noord (lokalita) policie zaznamenala 11 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 46 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: více než dostatečná.

Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Habanera 91 - E?

Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 1,6 km, praktický lékař 1,4 km, základní škola 1,0 km, jesle 500 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.

Odkud tyto údaje pocházejí?

Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.