Eschersingel 62
3544 ML Utrecht · Het Zand-West, Utrecht
- Appartement
- Bouwjaar 2008
- 78 m² wonen
- A energielabel
Vraag het over Eschersingel 62
Stel een vraag over de woning, de buurt, de waarde of de kosten. De assistent antwoordt met de gegevens van deze pagina en zoekt zo nodig actuele informatie op.
In het kort
Eschersingel 62 in Utrecht is een appartement uit 2008 met 78 m² woonoppervlakte en energielabel A, in buurt Het Zand-West (gemeente Utrecht). De woning is of was recent een huurwoning; een marktconforme huur ligt rond € 1.850 per maand. Leefomgeving: geluid 55 dB (redelijk), luchtkwaliteit boven WHO-advies, 40% groen binnen 500 m, geen overstromingsscenario. Vliegverkeer: ongeveer 37 toestellen per dag lager dan 3.000 m binnen 2 km. Leefbaarheid van de buurt: goed.
Alles op deze pagina komt uit openbare registers en kaarten en is gratis. Zelf verzamelen kost uren per woning; hier staat het in één seconde bij elkaar. Onder elk onderdeel leest u wat het cijfer betekent voor het wonen hier.
Ligging
Te huur
€ 2.295 per maand huurprijs · aangeboden sinds 31 oktober 2026
Aangeboden door Your House Makelaardij (030-2072034) · Bekijk bij de makelaar.
Bron: het woningaanbod, dagelijks bijgewerkt. Huisleon toont alleen de vraagprijs, de datum en de aanbieder; de waarde-indicatie hierboven staat daar los van.
Bezichtiging aanvragen
Deze woning wordt te huur aangeboden voor € 2.295 per maand. Via Huisleon vraagt u in een paar stappen een bezichtiging aan: wij stellen een compleet bericht aan de makelaar op met alles wat die wil weten, en vermelden welke gegevens u heeft laten verifiëren.
Inloggen en aanvragen Account aanmaken
Een account is gratis. Uw aanvraag en het antwoord van de makelaar vindt u terug in Mijn account.
Huurprijs: eerlijk voor deze buurt?
Vraaghuur: € 2.295 per maand (gezien op 08-11-2026). Aangeboden door Your House Makelaardij (030-2072034) · Bekijk bij de makelaar.
Oordeel over de vraaghuur
Boven de markt +24% ten opzichte van de mediaan
- Vraaghuur € 29,42 per m² tegenover een mediaan van € 23,70 per m² voor 15 vergelijkbare huurwoningen in de omgeving.
- Energielabel A: lage energiekosten rechtvaardigen een iets hogere huur.
- Woonoppervlakte 78 m²; de vergelijking is per vierkante meter gemaakt met huurwoningen van hetzelfde type.
Als deze woning niet in de vrije sector valt
Met circa 163–194 punten valt deze woning onder de middenhuur (gereguleerd): de maximale huurprijs is dan ongeveer € 1.173 per maand. De vraaghuur ligt € 1.122 boven dat maximum; bij een gereguleerde huurwoning kan de huurder de huurprijs binnen zes maanden na de start laten toetsen door de Huurcommissie.
Puntentelling op basis van oppervlakte, energielabel, WOZ-waarde en aannames; de details staan in het onderdeel Huur hieronder.
Een indicatie op basis van openbare gegevens en recente huurprijzen in de omgeving, geen advies.
Kenmerken
- Woningtype
- Appartement
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Bouwjaar
- 2008
- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Oppervlakte pand
- 462 m²
- Oppervlakte perceel
- 815 m²
- Energielabel
- A (28 december 2016)
- Status verblijfsobject
- In gebruik
- Status pand
- In gebruik
- BAG nummeraanduiding
- 0344200000115207
- BAG verblijfsobject
- 0344010000105131
- BAG pand
- 0344100000039355
Bron en methode
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) en het energielabelregister. Oppervlakte perceel is de totale kadastrale oppervlakte; bij appartementen is dat het hele gebouwperceel.
Perceel, bodem en bestemming
Funderingsproblemen komen in deze buurt weinig voor. De bodem is hier stabiel.
- Perceeloppervlakte (BAG)
- 815 m² het hele gebouwperceel
- Funderingsrisico in Het Zand-West
- 0,0% van de woningen risico op paalrot (zeer laag) 2050 hoog scenario 0,0%, verschilzetting 0,5%; gemeente Utrecht 2,8% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Bodemdaling in Het Zand-West
- −0,8 mm per jaar ondiep −0,2 mm; gemeente Utrecht −1,0 mm
- Kadaster, hoogte, bestemming, bodem
- wordt opgehaald…
Bron en methode
Perceel: Kadaster (BRK, via PDOK; de perceelgrens staat op de kaart hierboven). Hoogte: Actueel Hoogtebestand Nederland. Bestemming: ruimtelijkeplannen.nl (bestemmingsplannen tot 1-1-2024; nieuwere regels staan in het omgevingsplan van de gemeente). Bodem en fundering: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) en RVO/KCAF. Indicaties, geen bouwkundig of juridisch advies.
Zon en schaduw
Hoe liggen de gevels, de tuin en het dak ten opzichte van de zon, en hoeveel schaduw geven de gebouwen eromheen? Berekend uit de zonnestand en de gebouwhoogtes van 3D BAG.
- Gevels
- ONO 27,2 m · ZZO 14,5 m · NNW 12,2 m · WZW 7,7 m · WZW 7,7 m gevels van het hele gebouw; richting waarin de gevel kijkt (3D BAG); 2 gedeelde muren met buurpanden
- Zon op de gevel ONO
- 21 juni 07:20–12:50 (5 u 30 min) · 21 december 09:30–10:40 (1 u 12 min) direct zonlicht op 1,5 m hoogte, schaduw van omliggende gebouwen meegerekend
- Zon op de gevel ZZO
- 21 juni 07:00–16:20 (9 u 18 min) · 21 december 09:00–10:30 en 12:00–14:30 (4 u 12 min) direct zonlicht op 1,5 m hoogte, schaduw van omliggende gebouwen meegerekend
- Zon op de gevel NNW
- 21 juni 07:00–07:50 en 17:40–20:30 (3 u 42 min) · 21 december geen directe zon direct zonlicht op 1,5 m hoogte, schaduw van omliggende gebouwen meegerekend
- Zon op de gevel WZW
- 21 juni 14:40–19:50 (5 u 30 min) · 21 december geen directe zon direct zonlicht op 1,5 m hoogte, schaduw van omliggende gebouwen meegerekend
- Buitenruimte op het perceel
- ligt op het west-zuidwesten van de woning (middag- en avondzon), ≈ 225 m² open grond onbebouwd deel van het gebouwperceel; Kadaster en 3D BAG
- Zon in de tuin op 21 juni
- gemiddeld 6 u 00 min zon per plek · 09:00 0% · 12:00 45% · 15:00 72% · 18:00 86% aandeel van de open grond in de zon op dat uur; bomen en schuttingen niet meegerekend
- Zon in de tuin op 21 maart / 21 september
- gemiddeld 3 u 12 min zon per plek · 09:00 0% · 12:00 14% · 15:00 55% · 18:00 28% aandeel van de open grond in de zon op dat uur; bomen en schuttingen niet meegerekend
- Zon in de tuin op 21 december
- gemiddeld 0 u 00 min zon per plek · 09:00 0% · 12:00 0% · 15:00 0% aandeel van de open grond in de zon op dat uur; bomen en schuttingen niet meegerekend
- Dak en hoogte
- schuin dak, nok 15,7 m boven maaiveld, 5 bouwlagen 3D BAG op basis van AHN-hoogtemetingen
- Dakvlakken
- plat ≈ 187 m² · plat ≈ 142 m² · plat ≈ 132 m² · plat ≈ 5 m² richting en helling per dakvlak (3D BAG LoD2.2); oppervlakte van het schuine vlak
- Zonnepanelen
- Goed: ≈ 466 m² plat dak (opstelling vrij te kiezen) indicatie op basis van richting en helling; schaduw van bomen, schoorstenen en dakkapellen niet meegerekend
- Daglicht
- 21 juni 05:19–22:04 (16 u 45 min, zon tot 61° hoog) · 21 december 08:46–16:29 (7 u 43 min, zon tot 15° hoog) zonsopkomst en -ondergang, lokale tijd
De gebouwgegevens konden niet worden geladen.
deze woning schaduw van gebouwen perceel richting van de zon
Gebouwen en hoogtes: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; dakhoogte = 70e percentiel boven het maaiveld van deze woning, uit het AHN). Perceel: Kadaster (BRK). Zonnestand: NOAA-algoritme, lokale tijd. Luchtfoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Indicatie: bomen, schuttingen, dakkapellen en reliëf zijn niet meegenomen.
Energie en warmte
Een zuinige woning: lage energielasten, een comfortabel binnenklimaat en gunstiger hypotheekvoorwaarden bij veel banken. Verduurzamen levert hier weinig meer op. Een vergelijkbare woning geeft per jaar ongeveer € 311 meer uit aan energie dan de gemiddelde woning in Het Zand-West.
Energielabel
A geregistreerd label (Energie-Index)
- Opgenomen op
- 28 december 2016
- Label A of beter in Het Zand-West
- 94% van de woningen
Opgenomen volgens de methode van vóór 2021; sinds 2021 geldt de NTA 8800.
Verbruik en kosten
€ 115 per maand bij een gemiddeld verbruik
- Aardgas
- 420 m³ per jaar; buurt 50
- Elektriciteit
- 1.830 kWh per jaar; buurt 2.610
- Kosten per jaar
- € 1.382 gas € 583, stroom € 475, vaste kosten € 324
- Gemiddelde woning in Het Zand-West
- € 1.071 per jaar
- Zonnepanelen
- 5% van vergelijkbare woningen; buurt 41%
Bron en methode
Gemiddelde levering aan woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode (CBS 2025, temperatuurgecorrigeerd), tegen de gemiddelde consumententarieven van sep 2026 (CBS: 1,39 per m³ en 0,26 per kWh inclusief belasting, met vastrecht en vermindering energiebelasting). Het echte verbruik hangt af van bewoners en installatie.
Warmtetransitie en subsidie
- Warmtenet in de buurt
- 79% van de woningen aangesloten (2023)
- Verwarming in Het Zand-West
- 11% cv-ketel, 88% stadsverwarming, 1% elektrisch 2022
- Aardwarmtepotentie
- Ongunstig Slochteren-formatie, WarmteAtlas
ISDE 2026 (€ 500 miljoen): subsidie voor isolatie, (hybride) warmtepomp, zonneboiler, ventilatie en een aansluiting op een warmtenet (vast € 3.775); warmtepompen van circa € 500 tot ruim € 13.000 naar type en vermogen. Aanvragen bij RVO na installatie. ISDE bij RVO · Energiesubsidiewijzer (ook gemeentelijke regelingen)
Labels in Het Zand-West
Bron en methode
Energielabel en labelverdeling EP-Online (RVO) via onze database; verbruiksprofielen CBS 85140NED (CC BY 4.0); tarieven CBS 85592NED; buurtverbruik CBS Kerncijfers; warmtenetten, plannen, proeftuinen en verwarmingsmix WarmteAtlas (RVO, buurtniveau; plannen toegekend aan de buurten waarvan het middelpunt in het plangebied ligt); ISDE: RVO. Indicaties, geen energieadvies.
Maandlasten: kopen of huren
Reken met uw eigen koopprijs, huur en aannames. Alle bedragen zijn aanpasbaar; het resultaat is een indicatie.
Handige tools
Interieur herinrichten met AI
Upload een foto van een kamer, kies een stijl en zie binnen een halve minuut hoe die kamer eruit kan zien. De kamer zelf blijft hetzelfde; alleen de inrichting verandert.
Deze tool is voor ingelogde bezoekers. Een account is gratis.
Huur: puntentelling en rendement
Puntentelling en maximale huur
Bekijk de woningwaardering van deze woning: de punten, het huursegment, de maximale huurprijs en het rendement.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Buurt, wijk en gemeente
Het Zand-West
- Woningen
- 2.512
- Inwoners
- 6.925
- Gem. WOZ-waarde
- € 559.000
- Koopwoningen
- 65%
- Gem. bouwjaar
- 2010
- Meest voorkomend
- Tussenwoning (42%)
Leidsche Rijn
- Woningen
- 22.183
- Inwoners
- 51.080
- Gem. WOZ-waarde
- € 521.000
- Koopwoningen
- 51%
- Gem. bouwjaar
- 2012
- Meest voorkomend
- Appartement (51%)
Utrecht
- Woningen
- 175.523
- Inwoners
- 376.757
- Gem. WOZ-waarde
- € 451.000
- Koopwoningen
- 44%
- Gem. bouwjaar
- 1968
- Meest voorkomend
- Appartement (61%)
Woningen in deze buurt op de kaart Stadsdeel Leidsche Rijn · Utrecht · Utrecht
Wie wonen er in de buurt?
Wie wonen er in de buurt?
Bekijk de CBS-cijfers van buurt, wijk en gemeente naast het landelijke beeld: herkomst, opleiding, inkomen, uitkeringen en werk.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De supermarkt is op fietsafstand. De basisschool is op fietsafstand. Een OV-halte ligt om de hoek. Een stedelijke omgeving: alles dichtbij, met de drukte die daarbij hoort.
- Grote supermarkt
- 1,2 km gem. afstand in de buurt
- Huisartsenpraktijk
- 800 m gem. afstand in de buurt
- Basisschool
- 800 m gem. afstand in de buurt
- Kinderdagverblijf
- 700 m gem. afstand in de buurt
- Dichtstbijzijnde basisschool
- 420 m Montessorischool Arcade
- Dichtstbijzijnde OV-halte
- 290 m Utrecht, Station Terwijde · bus · 3 vertrekken per uur overdag
- Dichtstbijzijnde laadpunt
- 10 m Eschersingel 73 - TotalEnergies
- Dichtstbijzijnde kinderopvang
- 130 m Brouwer
- Dichtstbijzijnde zendmast
- 560 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 27,5 m hoog · veilige afstand 14,6 m
- Scholen binnen 3 km
- 18
- Stedelijkheid
- Sterk stedelijk 2.047 adressen per km²
Bron en methode
Afstanden over de weg, gemiddeld voor alle inwoners van de buurt (CBS). School (DUO), OV-halte (OVapi/GTFS, vertrekken op een werkdag), zendmast (Antenneregister), laadpunt en kinderopvang: hemelsbreed vanaf dit adres, uit onze eigen database.
Leefomgeving: geluid, water, lucht, licht en groen
Geluid
55 dB Redelijk
tot 45 dB zeer rustigboven 70 dB extreem
- Wegverkeer
- 52 dB
- Treinverkeer
- 51 dB
- Vliegverkeer
- 41 dB
- Windturbines
- geen
- Wegverkeer, 's nachts
- 41 dB
- Treinverkeer, 's nachts
- 42 dB
In buurt Het Zand-West is 51% van de woningen luider dan dit adres; het gemiddelde daar is 56 dB.
Redelijk: hoorbaar verkeer, zoals aan een doorgaande buurtstraat. Binnen met gesloten ramen nauwelijks merkbaar; buiten zitten kan prima, maar het is nooit helemaal stil. De belangrijkste bron is wegverkeer (52 dB).
Bron en methode
Lden: jaargemiddelde geluidbelasting over dag, avond en nacht (RIVM-geluidkaarten 2020, vliegverkeer 2022, windturbines 2024, 10 m-raster). Een ruwe indicatie, geen meting aan de gevel. De WHO adviseert voor wegverkeer maximaal 53 dB en voor vliegverkeer 45 dB.
Overstroming
Geen Geen
Op de kaart maximale waterdiepte staat voor deze plek geen overstromingsscenario.
- Woningen in Het Zand-West die kunnen overstromen
- 0%
- Waarvan meer dan 0,5 m
- 0%
- Maximale diepte in de buurt
- geen
Voor deze plek is geen overstromingsscenario berekend: bij een dijkdoorbraak of hoog water blijft het hier naar verwachting droog. Een verzekering tegen overstroming is hier geen vereiste.
Bron en methode
LIWO (Rijkswaterstaat), kaart maximale waterdiepte bij een overstroming, 25 m-raster; overstromingskans: Klimaateffectatlas. De diepte zegt niets over de kans dat het gebeurt; dijken en keringen zijn op die kans ontworpen.
Luchtkwaliteit
- NO₂ 16,9 µg/m³ boven WHO-advies
- PM2,5 9,4 µg/m³ boven WHO-advies
- PM10 15,9 µg/m³ boven WHO-advies
Gemiddelde Nederlandse lucht: binnen de Europese norm, maar boven het strengere WHO-advies, zoals vrijwel overal in het land. Fijnstof en stikstofdioxide verhogen op lange termijn licht het risico op luchtwegklachten; de buurtvergelijking hieronder laat zien of dit adres beter of slechter scoort dan de omgeving.
Gemiddeld in Het Zand-West: NO₂ 16,0, PM2,5 9,3 µg/m³.
Bron en methode
Jaargemiddelde concentraties op 25 m (RIVM, meest recente kaart). Streepje in de balk: WHO-advieswaarde (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); de kleur vergelijkt met het WHO-advies en de EU-norm voor 2030.
Licht 's nachts
Helder
donkerzeer helder
Gemiddeld in Het Zand-West: verlicht.
Helder: veel kunstlicht van wegen, bedrijven of kassen. Veel licht 's nachts hangt samen met slechter slapen; let op de ligging van de slaapkamers.
Bron en methode
Kunstlicht naar boven gemeten door satellieten (RIVM lichtemissiekaart 2023, 375 m-raster), ingedeeld ten opzichte van alle Nederlandse woningen: donker is de donkerste 20%, zeer helder de helderste 10%.
Groen in de buurt
40% groen binnen 500 m
Gemiddeld in Het Zand-West: 48%.
Gemiddeld groen voor een Nederlandse woonbuurt: een mix van tuinen, plantsoenen en bestrating. Een park of plantsoen binnen een paar minuten lopen maakt het verschil op warme dagen.
Bron en methode
Aandeel groen (gras, struiken, bomen) in het 500 m-vak rond dit adres (RIVM groenkaart 2022). De helft van de Nederlandse woningen heeft meer dan 52% groen binnen 500 m; een op de tien minder dan 32%.
Vliegverkeer boven dit adres
Vliegverkeer boven dit adres
Bekijk hoeveel vliegtuigen hier per dag overkomen, hoe laag, op welke uren en welke luchthavens dat zijn.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Klimaat en veiligheid
Ook op hete dagen blijft de hittestress rond het huis gematigd; de omgeving koelt 's avonds redelijk af.
Hitte
46–48 °C extreme hittestress
Gevoelstemperatuur op een hete zomerdag (2022), op 1 m van het huis.
- Hitte-eilandeffect
- 1,0–1,2 °C warmer dan het buitengebied
- Warme nachten (20 °C of meer)
- 8–14 nachten per jaar
- Afstand tot een koele plek
- 300–400 m
- Gemiddeld in Het Zand-West
- 47 °C gevoelstemperatuur
Water
- Regenwater bij een hoosbui (70 mm/uur)
- geen stroombaan direct langs het huis
- Grondwateroverlast in 2050
- Kleine toename
- Droge verdieping in Het Zand-West
- 100% van de woningen bij de zwaarste overstroming
Externe veiligheid
- Hoogspanningslijn
- 1,6 km 150 kV
- Windturbine
- geen binnen 5 km
- Risicovolle activiteiten binnen 1 km
- Vervoer gevaarlijke stoffen
In Het Zand-West ligt 0% van de woningen binnen de magneetveldzone van een hoogspanningslijn en 0% binnen 1 km van een windturbine.
Bron en methode
Hitte, water en grondwater: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; gevoelstemperatuur en hitte-eiland 2022, overstromingskans en waterdiepte uit de landelijke overstromingsscenario's, kans op grondwateroverlast 2050 hoog scenario, stroombanen bij 70 mm neerslag in een uur). Hoogspanning: RIVM Netkaart met rekenafstanden (magneetveldzone); windturbines: RIVM; risicovolle activiteiten: Register Externe Veiligheidsrisico's via RIVM Atlas Leefomgeving (activiteiten met een aandachtsgebied binnen 1 km). Indicaties op basis van kaarten, geen metingen.
Veiligheid en leefbaarheid
Leefbaarheid in buurt Het Zand-West
Goed Leefbaarometer 2024, klasse 7 van 9
- Fysieke omgeving: voldoende
- Woningen: voldoende
- Voorzieningen: ruim voldoende
- Sociale samenhang: voldoende
- Overlast en onveiligheid: voldoende
Leefbaarometer 3.0 (BZK): geschatte waardering van de leefbaarheid, in negen klassen, met vijf dimensies ten opzichte van het landelijk gemiddelde. Meer over deze buurt
Misdrijven in buurt Het Zand-West
22 per 1.000 inwoners per jaar -6% t.o.v. het jaar ervoor
- Geregistreerd sep 2025 – aug 2026
- 152
- Wijk Leidsche Rijn
- 50 per 1.000
- Gemeente Utrecht
- 75 per 1.000
- Nederland
- 45 per 1.000
- Woninginbraken per 1.000 woningen
- 1,6 4 inbraken
Meest voorkomend
- Diefstal uit auto
- 26
- Fietsdiefstal
- 18
- Vernieling
- 15
- Bedreiging
- 6
Duidelijk veiliger dan gemiddeld: de helft of minder van het landelijke aantal misdrijven per inwoner. Dit zijn doorgaans rustige woonbuurten met weinig doorgaand publiek. Woninginbraak komt hier weinig voor.
Bron en methode
Politie, geregistreerde misdrijven per buurt (CBS/politie open data, maandcijfers). Kleine buurten geven kleine aantallen; lees het cijfer samen met het aantal inwoners en woningen. Niet elk misdrijf wordt gemeld.
Gaat u bieden op Eschersingel 62? Weet wat de woning echt waard is.
De gratis pagina geeft de feiten. Het rapport geeft het antwoord op de vraag die telt: wat bied ik? Drie scenario's in euro's, onderbouwd met de echte koopsommen van vergelijkbare woningen uit het Kadaster, de modelwaarde, de overbiedingscijfers van de gemeente en de staat van de woning op de foto's. Plus de vragen die u de makelaar moet stellen voordat u tekent.
Rekenvoorbeeld: een bod dat 2% te hoog is, kost bij een woning van € 450.000 al € 9.000. Het rapport kost € 19.
-
Biedstrategie met drie scenario's
Een voorzichtig, marktconform en kansrijk bod in euro's, afgeleid van de modelwaarde, vergelijkbare verkopen en hoeveel er in deze gemeente boven de vraagprijs wordt betaald. -
Vergelijkbare verkopen uit het Kadaster
De werkelijke koopsommen van woningen in de buurt die op type, grootte en bouwperiode lijken, op de kaart en in een tabel, geïndexeerd naar vandaag. -
Modelwaarde en eerdere verkopen
De geautomatiseerde waardebepaling met bandbreedte, de verkoopgeschiedenis van dit adres en de WOZ-ontwikkeling door de jaren. -
Marktcijfers van de gemeente
Verkooptijd, overbiedingspercentage, prijs per m² en de krapte-indicator voor dit woningtype (NVM), zodat u weet hoeveel concurrentie u kunt verwachten. -
Vragen voor de makelaar
Een lijst vragen op maat voor de bezichtiging, afgeleid van bouwjaar, energielabel, risico's in de omgeving, de advertentie en de foto-analyse. -
Staat van de woning uit de foto's
Een beeldmodel beoordeelt de advertentiefoto's: algemene staat, keuken en badkamer, zichtbare gebreken en een opknapbudget als indicatie. -
Maandlasten per bod
Wat elk scenario per maand kost: hypotheek, kosten koper, gemeentelijke lasten, energie en onderhoud, naast huren als alternatief. -
Alles van de gratis pagina erbij
Woning, buurt, energie, leefomgeving, klimaat, veiligheid en vliegverkeer in een samenvatting, zodat alles in één PDF staat.
Meerdere woningen vergelijken? 5 rapporten voor € 39 per maand, extra rapporten € 6 per stuk. Geen taxatie en geen garantie, wel de cijfers waarmee u een bod kunt verdedigen.
Veelgestelde vragen over Eschersingel 62
Wat voor woning is Eschersingel 62?
Eschersingel 62 in Utrecht is een appartement, gebouwd in 2008, 78 m² woonoppervlakte. Het adres ligt in buurt Het Zand-West, gemeente Utrecht.
Welk energielabel heeft Eschersingel 62?
Het geregistreerde energielabel is A (geregistreerd 28 december 2016). Een vergelijkbare woning geeft gemiddeld € 115 per maand uit aan gas en stroom.
Wat is Eschersingel 62 ongeveer waard?
De indicatieve marktwaarde ligt tussen € 466.000 en € 515.000 (middenwaarde € 491.000, prijspeil sep 2026), berekend uit WOZ-waarden, vraagprijzen en verkopen van vergelijkbare woningen in de buurt. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Wat is de huurprijs van een woning als Eschersingel 62?
Vergelijkbare huurwoningen in de omgeving kosten mediaan € 1.850 per maand (€ 23 per m², 15 woningen). Of de huur gereguleerd is, volgt uit de puntentelling op deze pagina.
Hoe rustig is het aan Eschersingel 62?
Het jaargemiddelde geluidniveau aan de gevel is 55 dB Lden (redelijk). De grootste bron is wegverkeer. Per dag passeren ongeveer 37 vliegtuigen lager dan 3.000 m binnen 2 km.
Kan Eschersingel 62 overstromen?
Op de landelijke kaart van maximale waterdiepte staat voor deze plek geen overstromingsscenario.
Hoe veilig is de buurt van Eschersingel 62?
In buurt Het Zand-West registreerde de politie 22 misdrijven per 1.000 inwoners per jaar, tegen 75 in de gemeente en 45 landelijk. De Leefbaarometer beoordeelt de leefbaarheid als goed.
Welke voorzieningen zijn dichtbij Eschersingel 62?
Gemiddelde afstanden in de buurt: grote supermarkt 1,2 km, huisarts 800 m, basisschool 800 m, kinderdagverblijf 700 m (CBS). De dichtstbijzijnde school, OV-halte, laadpunt en kinderopvang staan op deze pagina met hun afstand tot dit adres.
Waar komen deze gegevens vandaan?
Uit openbare bronnen van de overheid: BAG en Kadaster (kenmerken, perceel), EP-Online (energielabel), CBS (buurtcijfers, prijsindex, energieverbruik), RIVM (geluid, lucht, licht, groen), Klimaateffectatlas en LIWO (hitte, water), politie open data en Leefbaarometer (veiligheid), en ADS-B-netwerken (vliegverkeer). Alle berekeningen zijn indicaties, geen taxatie of advies.