Looierslaan 12

2264 AA Leidschendam · Verzetsheldenwijk, Leidschendam-Voorburg

  • Vrijstaand
  • Bouwjaar 1904
  • 140 m² wonen
  • 276 m² perceel
  • ? geen energielabel geregistreerd
Vergelijk
AI-assistent

Vraag het over Looierslaan 12

Stel een vraag over de woning, de buurt, de waarde of de kosten. De assistent antwoordt met de gegevens van deze pagina en zoekt zo nodig actuele informatie op.

Antwoorden zijn indicatief en geen advies. Gesprekken worden bewaard om de assistent te verbeteren.

In het kort

Looierslaan 12 in Leidschendam is een vrijstaande woning uit 1904 met 140 m² woonoppervlakte zonder geregistreerd energielabel, in buurt Verzetsheldenwijk (gemeente Leidschendam-Voorburg). De indicatieve marktwaarde is € 761.000 tot € 894.000. Leefomgeving: geluid 52 dB (redelijk), luchtkwaliteit boven WHO-advies, 53% groen binnen 500 m, geen overstromingsscenario. Vliegverkeer: ongeveer 78 toestellen per dag lager dan 3.000 m binnen 2 km. Leefbaarheid van de buurt: uitstekend.

Alles op deze pagina komt uit openbare registers en kaarten en is gratis. Zelf verzamelen kost uren per woning; hier staat het in één seconde bij elkaar. Onder elk onderdeel leest u wat het cijfer betekent voor het wonen hier.

Ligging

Positie volgens de BAG (52.08191, 4.38813). Open in OpenStreetMap

Waarde-indicatie

Indicatieve marktwaarde van deze woning € 761.000 – € 894.000 middenwaarde € 828.000 · prijspeil sep 2026 € 5.914 per m² · 140 m²

Markt

  • +3,8% verkoopprijzen Zuid-Holland in een jaar (CBS prijsindex, sep 2026)
  • € 501.744 gemiddelde verkoopprijs in gemeente Leidschendam-Voorburg in 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 502.000 gemiddelde WOZ-waarde buurt Verzetsheldenwijk (CBS 2024)

Zo is de indicatie opgebouwd

BronUitgangswaardeNaar prijspeil nuGewicht
16 vergelijkbare woningen binnen 420 m
mediaan WOZ per m², geïndexeerd
€ 6.062/m² € 848.680 83%
Gemiddelde van buurt Verzetsheldenwijk
CBS WOZ 2024 (€ 502.000) / gem. 119 m²
€ 4.218/m² € 723.026
+22,4% sinds 2023 K1
17%

Buiten beschouwing gelaten omdat ze sterk afwijken van de andere bronnen: WOZ-waarde 2025 van deze woning (€ 281.882)

WOZ-waarde van deze woning door de jaren

WOZ-waarde van deze woning

Bekijk de WOZ-waarde van elk jaar sinds 2014 en hoe die zich verhoudt tot de waarde-indicatie.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Vergelijkbare woningen in de buurt (16 gevonden)

Vergelijkbare woningen

Bekijk de vergelijkbare woningen in de buurt achter de waarde-indicatie, met prijs per m² en afstand.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Rekenwijze: elke bron is met de CBS prijsindex bestaande koopwoningen (per provincie, voor Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht per stad; de laatste maanden met de landelijke maandindex) van zijn peildatum naar het huidige prijspeil gebracht. De middenwaarde is het gewogen gemiddelde; de bandbreedte volgt uit de spreiding tussen de bronnen (minimaal 5%). Staat, ligging binnen de straat, erfpacht en bijzonderheden van de woning zijn niet meegenomen. Dit is geen taxatie.

Huren of kopen?

Een vergelijkbare woning huren

Te weinig vergelijkbare huurwoningen in de omgeving voor een huurindicatie.

Deze woning kopen

€ 3.890 per maand

Annuïteitenhypotheek van € 828.000 (middenwaarde) tegen 3,9% rente, 30 jaar, volledig gefinancierd: € 2.670 rente en € 1.220 aflossing in de eerste maand. Zonder onderhoud, belastingen en renteaftrek.

Wat is slimmer?

Voor een vergelijking zijn zowel een huurindicatie als een waarde-indicatie nodig.

Reken met uw eigen inleg, rente en huur in het onderdeel Maandlasten.

Kenmerken

Woningtype
Vrijstaand
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Bouwjaar
1904
Woonoppervlakte
140 m²
Oppervlakte pand
357 m²
Oppervlakte perceel
276 m²
Energielabel
Niet geregistreerd
Status verblijfsobject
In gebruik
Status pand
In gebruik
BAG nummeraanduiding
1916200000378685
BAG verblijfsobject
1916010000378686
BAG pand
1916100000092769
Bron en methode

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) en het energielabelregister. Oppervlakte perceel is de totale kadastrale oppervlakte; bij appartementen is dat het hele gebouwperceel.

Perceel, bodem en bestemming

De bodem is hier stabiel.

Perceeloppervlakte (BAG)
276 m²
Funderingsrisico in Verzetsheldenwijk
0,0% van de woningen risico op paalrot (zeer laag) 2050 hoog scenario 0,0%, verschilzetting 1,0%; gemeente Leidschendam-Voorburg 0,1% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Bodemdaling in Verzetsheldenwijk
−0,8 mm per jaar ondiep +0,1 mm; gemeente Leidschendam-Voorburg −1,1 mm
Kadaster, hoogte, bestemming, bodem
wordt opgehaald…
Bron en methode

Perceel: Kadaster (BRK, via PDOK; de perceelgrens staat op de kaart hierboven). Hoogte: Actueel Hoogtebestand Nederland. Bestemming: ruimtelijkeplannen.nl (bestemmingsplannen tot 1-1-2024; nieuwere regels staan in het omgevingsplan van de gemeente). Bodem en fundering: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) en RVO/KCAF. Indicaties, geen bouwkundig of juridisch advies.

Zon en schaduw

Hoe liggen de gevels, de tuin en het dak ten opzichte van de zon, en hoeveel schaduw geven de gebouwen eromheen? Berekend uit de zonnestand en de gebouwhoogtes van 3D BAG.

Gevels, tuin, dak en daglicht
wordt berekend…
Zonnebaan boven de woning (lokale tijd): zomer hoog, winter laag. Midden = recht boven, rand = horizon. Groene stip = richting van de tuin.

deze woning schaduw van gebouwen perceel richting van de zon

Gebouwen en hoogtes: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; dakhoogte = 70e percentiel boven het maaiveld van deze woning, uit het AHN). Perceel: Kadaster (BRK). Zonnestand: NOAA-algoritme, lokale tijd. Luchtfoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Indicatie: bomen, schuttingen, dakkapellen en reliëf zijn niet meegenomen.

Energie en warmte

Zonder geregistreerd label is het energieverbruik een gok; vraag de jaarafrekening op en laat een label maken vóór de koop. Vaak gaat het om oudere, niet-geïsoleerde woningen. Een vergelijkbare woning geeft per jaar ongeveer € 747 meer uit aan energie dan de gemiddelde woning in Verzetsheldenwijk.

Energielabel

? Voor dit adres is geen energielabel geregistreerd. Bij verkoop of verhuur is een label verplicht.

Verbruik en kosten

€ 252 per maand bij een gemiddeld verbruik

Aardgas
1.330 m³ per jaar; buurt 910
Elektriciteit
3.270 kWh per jaar; buurt 2.640
Kosten per jaar
€ 3.020 gas € 1.847, stroom € 849, vaste kosten € 324
Gemiddelde woning in Verzetsheldenwijk
€ 2.273 per jaar
Zonnepanelen
49% van vergelijkbare woningen; buurt 40%
Bron en methode

Gemiddelde levering aan woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode (CBS 2025, temperatuurgecorrigeerd), tegen de gemiddelde consumententarieven van sep 2026 (CBS: 1,39 per m³ en 0,26 per kWh inclusief belasting, met vastrecht en vermindering energiebelasting). Het echte verbruik hangt af van bewoners en installatie.

Warmtetransitie en subsidie

Verwarming in Verzetsheldenwijk
99% cv-ketel 2022
Aardwarmtepotentie
Ongunstig Slochteren-formatie, WarmteAtlas
Warmtenet
geen warmtenet of bekend plan in deze buurt

ISDE 2026 (€ 500 miljoen): subsidie voor isolatie, (hybride) warmtepomp, zonneboiler, ventilatie en een aansluiting op een warmtenet (vast € 3.775); warmtepompen van circa € 500 tot ruim € 13.000 naar type en vermogen. Aanvragen bij RVO na installatie. ISDE bij RVO · Energiesubsidiewijzer (ook gemeentelijke regelingen)

Labels in Verzetsheldenwijk

  • A of beter 18% 189
  • B 10% 104
  • C 33% 346
  • D 4% 44
  • E 9% 95
  • F 7% 73
  • G 4% 43
  • Geen label 14% 150
Bron en methode

Energielabel en labelverdeling EP-Online (RVO) via onze database; verbruiksprofielen CBS 85140NED (CC BY 4.0); tarieven CBS 85592NED; buurtverbruik CBS Kerncijfers; warmtenetten, plannen, proeftuinen en verwarmingsmix WarmteAtlas (RVO, buurtniveau; plannen toegekend aan de buurten waarvan het middelpunt in het plangebied ligt); ISDE: RVO. Indicaties, geen energieadvies.

Maandlasten: kopen of huren

Reken met uw eigen koopprijs, huur en aannames. Alle bedragen zijn aanpasbaar; het resultaat is een indicatie.

Eigen inleg 10% Spaargeld of overwaarde die u niet leent.
Hypotheekvorm
Hypotheek (bruto) —
waarvan aflossing (blijft uw vermogen)
Vaste lasten —
Totaal per maand —
Vaste lasten per maand (gemiddelden, pas aan)
Gemeente Leidschendam-Voorburg, 2026: OZB 0,0668% van de WOZ-waarde (€ 237.000, dus € 158 per jaar), afvalstoffenheffing € 461 en rioolheffing € 264 per jaar voor een meerpersoonshuishouden (COELO).
Hoogheemraadschap van Delfland, 2026: ingezetenenheffing € 138, zuiveringsheffing € 346 (drie vervuilingseenheden) en watersysteemheffing 0,0256% van de WOZ-waarde (€ 61) per jaar (CBS).
Verplicht bij een hypotheek; gemiddelde premie.
Reservering; vaak 1% van de woningwaarde per jaar.
1.330 m³ gas en 3.270 kWh per jaar (CBS-gemiddelde van woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode) tegen de tarieven van sep 2026.
Alleen bij appartementen.
Gemiddeld pakket.

Kopen of huren?

PostKopenHuren
Totaal per maand——
Waarvan aflossing (vermogensopbouw)——
Woonlast zonder aflossing——
Na 10 jaar afgelost——

Zonder waardeontwikkeling, hypotheekrenteaftrek, eigenwoningforfait, huurtoeslag of huurverhogingen. Een indicatie, geen advies.

Wat kost het kopen van deze woning?

De eenmalige kosten bovenop de koopsom: belasting, notaris, taxatie, advies en keuring. Sinds 2018 leent u maximaal de woningwaarde, dus deze kosten betaalt u uit eigen geld.

Kosten koper totaal—
Als percentage van de koopsom—
Waarvan fiscaal aftrekbaar (eenmalig)—
Eigen geld nodig kosten plus het deel van de koopsom dat u niet leent—
Kostenposten (richtbedragen 2026, pas aan)
2% van de koopsom voor een woning die u zelf gaat bewonen.
Inclusief inschrijving bij het Kadaster en onderzoekskosten; tarieven verschillen per notaris. Niet aftrekbaar.
Alleen met een hypotheek; inclusief inschrijving bij het Kadaster. Aftrekbaar.
De geldverstrekker vraagt een gevalideerd taxatierapport. Aftrekbaar.
Meestal € 2.000 tot € 3.500, afhankelijk van adviseur en situatie. Aftrekbaar.
De koopsom ligt boven de NHG-kostengrens van € 470.000 (2026): geen NHG mogelijk.
Aan te raden bij woningen van vóór 1995; deze woning is uit 1904. Een keuring brengt achterstallig onderhoud, fundering, dak en vocht in kaart. Niet aftrekbaar.
Vaak 1 tot 1,5% van de koopsom of een vast tarief. Niet aftrekbaar.
Als u de waarborgsom van 10% niet zelf stort: ongeveer 1% van dat bedrag. Niet aftrekbaar.
Verhuizer, vloeren, gordijnen en kleine aanpassingen; sterk persoonlijk.

Richtbedragen op basis van gangbare tarieven; vraag offertes op bij notaris, taxateur en adviseur. De aftrekbare kosten verlaagt u eenmalig op uw inkomstenbelasting in het jaar van aankoop. Geen financieel advies.

Handige tools

Interieur herinrichten met AI

Upload een foto van een kamer, kies een stijl en zie binnen een halve minuut hoe die kamer eruit kan zien. De kamer zelf blijft hetzelfde; alleen de inrichting verandert.

Deze tool is voor ingelogde bezoekers. Een account is gratis.

Inloggen

Buurt, wijk en gemeente

Wie wonen er in de buurt?

Wie wonen er in de buurt?

Bekijk de CBS-cijfers van buurt, wijk en gemeente naast het landelijke beeld: herkomst, opleiding, inkomen, uitkeringen en werk.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Voorzieningen en bereikbaarheid

De supermarkt is op fietsafstand. De basisschool is op fietsafstand. Een OV-halte ligt om de hoek. Een stedelijke omgeving: alles dichtbij, met de drukte die daarbij hoort.

Grote supermarkt
900 m
gem. afstand in de buurt
Huisartsenpraktijk
500 m
gem. afstand in de buurt
Basisschool
700 m
gem. afstand in de buurt
Kinderdagverblijf
400 m
gem. afstand in de buurt
Dichtstbijzijnde basisschool
610 m
Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Dichtstbijzijnde OV-halte
260 m
Voorburg, Sijtwendetunnel · bus · 12 vertrekken per uur overdag
Dichtstbijzijnde laadpunt
70 m
Looierslaan 3 - EQUANS SGZH 2.0
Dichtstbijzijnde kinderopvang
70 m
Partou KDV Looierslaan 7
Dichtstbijzijnde zendmast
420 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 30,6 m hoog · veilige afstand 24,7 m
Scholen binnen 3 km
15
Stedelijkheid
Zeer sterk stedelijk
2.956 adressen per km²
Bron en methode

Afstanden over de weg, gemiddeld voor alle inwoners van de buurt (CBS). School (DUO), OV-halte (OVapi/GTFS, vertrekken op een werkdag), zendmast (Antenneregister), laadpunt en kinderopvang: hemelsbreed vanaf dit adres, uit onze eigen database.

Leefomgeving: geluid, water, lucht, licht en groen

Geluid

52 dB Redelijk

tot 45 dB zeer rustigboven 70 dB extreem

Wegverkeer
52 dB
Treinverkeer
onder 40 dB
Vliegverkeer
onder 40 dB
Windturbines
onder 40 dB
Wegverkeer, 's nachts
42 dB
Treinverkeer, 's nachts
12 dB

In buurt Verzetsheldenwijk is 32% van de woningen luider dan dit adres; het gemiddelde daar is 53 dB.

Redelijk: hoorbaar verkeer, zoals aan een doorgaande buurtstraat. Binnen met gesloten ramen nauwelijks merkbaar; buiten zitten kan prima, maar het is nooit helemaal stil. De belangrijkste bron is wegverkeer (52 dB).

Bron en methode

Lden: jaargemiddelde geluidbelasting over dag, avond en nacht (RIVM-geluidkaarten 2020, vliegverkeer 2022, windturbines 2024, 10 m-raster). Een ruwe indicatie, geen meting aan de gevel. De WHO adviseert voor wegverkeer maximaal 53 dB en voor vliegverkeer 45 dB.

Overstroming

Geen Geen

Op de kaart maximale waterdiepte staat voor deze plek geen overstromingsscenario.

Woningen in Verzetsheldenwijk die kunnen overstromen
15%
Waarvan meer dan 0,5 m
0%
Maximale diepte in de buurt
0,55 m

Voor deze plek is geen overstromingsscenario berekend: bij een dijkdoorbraak of hoog water blijft het hier naar verwachting droog. Een verzekering tegen overstroming is hier geen vereiste.

Bron en methode

LIWO (Rijkswaterstaat), kaart maximale waterdiepte bij een overstroming, 25 m-raster; overstromingskans: Klimaateffectatlas. De diepte zegt niets over de kans dat het gebeurt; dijken en keringen zijn op die kans ontworpen.

Luchtkwaliteit

  • NO₂ 17,0 µg/m³ boven WHO-advies
  • PM2,5 8,5 µg/m³ boven WHO-advies
  • PM10 15,6 µg/m³ boven WHO-advies

Gemiddelde Nederlandse lucht: binnen de Europese norm, maar boven het strengere WHO-advies, zoals vrijwel overal in het land. Fijnstof en stikstofdioxide verhogen op lange termijn licht het risico op luchtwegklachten; de buurtvergelijking hieronder laat zien of dit adres beter of slechter scoort dan de omgeving.

Gemiddeld in Verzetsheldenwijk: NO₂ 16,8, PM2,5 8,5 µg/m³.

Bron en methode

Jaargemiddelde concentraties op 25 m (RIVM, meest recente kaart). Streepje in de balk: WHO-advieswaarde (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); de kleur vergelijkt met het WHO-advies en de EU-norm voor 2030.

Licht 's nachts

Helder

donkerzeer helder

Gemiddeld in Verzetsheldenwijk: helder.

Helder: veel kunstlicht van wegen, bedrijven of kassen. Veel licht 's nachts hangt samen met slechter slapen; let op de ligging van de slaapkamers.

Bron en methode

Kunstlicht naar boven gemeten door satellieten (RIVM lichtemissiekaart 2023, 375 m-raster), ingedeeld ten opzichte van alle Nederlandse woningen: donker is de donkerste 20%, zeer helder de helderste 10%.

Groen in de buurt

53% groen binnen 500 m

Gemiddeld in Verzetsheldenwijk: 50%.

Gemiddeld groen voor een Nederlandse woonbuurt: een mix van tuinen, plantsoenen en bestrating. Een park of plantsoen binnen een paar minuten lopen maakt het verschil op warme dagen.

Bron en methode

Aandeel groen (gras, struiken, bomen) in het 500 m-vak rond dit adres (RIVM groenkaart 2022). De helft van de Nederlandse woningen heeft meer dan 52% groen binnen 500 m; een op de tien minder dan 32%.

Nucleaire veiligheidszone: Kerncentrale Doel (B) op 85 km (zone tot 100 km: jodiumprofylaxe voor personen tot 18 jaar en zwangeren); Kerncentrale Borssele op 86 km (zone tot 100 km: jodiumprofylaxe voor personen tot 18 jaar en zwangeren). Maatregelzones uit het Nationaal Crisisplan Stralingsincidenten.

Vliegverkeer boven dit adres

Vliegverkeer boven dit adres

Bekijk hoeveel vliegtuigen hier per dag overkomen, hoe laag, op welke uren en welke luchthavens dat zijn.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Klimaat en veiligheid

Ook op hete dagen blijft de hittestress rond het huis gematigd; de omgeving koelt 's avonds redelijk af.

Hitte

41–43 °C extreme hittestress

Gevoelstemperatuur op een hete zomerdag (2022), op 1 m van het huis.

Hitte-eilandeffect
1,4–1,6 °C warmer dan het buitengebied
Warme nachten (20 °C of meer)
8–14 nachten per jaar
Afstand tot een koele plek
200–300 m
Gemiddeld in Verzetsheldenwijk
45 °C gevoelstemperatuur

Water

Regenwater bij een hoosbui (70 mm/uur)
geen stroombaan direct langs het huis
Grondwateroverlast in 2050
Zeer grote toename
Droge verdieping in Verzetsheldenwijk
97% van de woningen bij de zwaarste overstroming
Woningen in Verzetsheldenwijk met middelgrote of grote kans
0%

Externe veiligheid

Hoogspanningslijn
1,5 km 150 kV
Windturbine
1,2 km Windturbine 3,3 MW, ashoogte 97 m · rotor 112 m
Turbinegeluid op dit adres
33 dB Lden volgens de RIVM-geluidkaart windturbines
Risicovolle activiteiten binnen 1 km
Aardgasstation, vervoer gevaarlijke stoffen

In Verzetsheldenwijk ligt 0% van de woningen binnen de magneetveldzone van een hoogspanningslijn en 0% binnen 1 km van een windturbine.

Bron en methode

Hitte, water en grondwater: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; gevoelstemperatuur en hitte-eiland 2022, overstromingskans en waterdiepte uit de landelijke overstromingsscenario's, kans op grondwateroverlast 2050 hoog scenario, stroombanen bij 70 mm neerslag in een uur). Hoogspanning: RIVM Netkaart met rekenafstanden (magneetveldzone); windturbines: RIVM; risicovolle activiteiten: Register Externe Veiligheidsrisico's via RIVM Atlas Leefomgeving (activiteiten met een aandachtsgebied binnen 1 km). Indicaties op basis van kaarten, geen metingen.

Veiligheid en leefbaarheid

Leefbaarheid in buurt Verzetsheldenwijk

Uitstekend Leefbaarometer 2024, klasse 9 van 9

  • Fysieke omgeving: voldoende
  • Woningen: voldoende
  • Voorzieningen: goed
  • Sociale samenhang: voldoende
  • Overlast en onveiligheid: ruim voldoende

Leefbaarometer 3.0 (BZK): geschatte waardering van de leefbaarheid, in negen klassen, met vijf dimensies ten opzichte van het landelijk gemiddelde. Meer over deze buurt

Misdrijven in buurt Verzetsheldenwijk

25 per 1.000 inwoners per jaar -17% t.o.v. het jaar ervoor

Geregistreerd sep 2025 – aug 2026
49
Wijk Damsigt en omgeving
38 per 1.000
Gemeente Leidschendam-Voorburg
52 per 1.000
Nederland
45 per 1.000
Woninginbraken per 1.000 woningen
1,0 1 inbraak

Meest voorkomend

Inbraak schuur/garage
11
Fietsdiefstal
7
Diefstal uit auto
5
Vernieling
2
  1. 572021
  2. 322022
  3. 412023
  4. 362024
  5. 752025

Veiliger dan gemiddeld: minder misdrijven per inwoner dan landelijk. Woninginbraak en fietsendiefstal blijven de gewone aandachtspunten. Woninginbraak komt hier weinig voor.

Bron en methode

Politie, geregistreerde misdrijven per buurt (CBS/politie open data, maandcijfers). Kleine buurten geven kleine aantallen; lees het cijfer samen met het aantal inwoners en woningen. Niet elk misdrijf wordt gemeld.

Woningrapport met biedadvies

Gaat u bieden op Looierslaan 12? Weet wat de woning echt waard is.

De gratis pagina geeft de feiten. Het rapport geeft het antwoord op de vraag die telt: wat bied ik? Drie scenario's in euro's, onderbouwd met de echte koopsommen van vergelijkbare woningen uit het Kadaster, de modelwaarde, de overbiedingscijfers van de gemeente en de staat van de woning op de foto's. Plus de vragen die u de makelaar moet stellen voordat u tekent.

Rekenvoorbeeld: een bod dat 2% te hoog is, kost bij een woning van € 450.000 al € 9.000. Het rapport kost € 19.

Voorzichtigonder of rond de vraagprijs, als er weinig bieders zijn
Marktconformwat vergelijkbare woningen hier de laatste maanden opbrachten
Kansrijkboven de markt, maar binnen de bandbreedte van de waarde
  • Biedstrategie met drie scenario's
    Een voorzichtig, marktconform en kansrijk bod in euro's, afgeleid van de modelwaarde, vergelijkbare verkopen en hoeveel er in deze gemeente boven de vraagprijs wordt betaald.
  • Vergelijkbare verkopen uit het Kadaster
    De werkelijke koopsommen van woningen in de buurt die op type, grootte en bouwperiode lijken, op de kaart en in een tabel, geïndexeerd naar vandaag.
  • Modelwaarde en eerdere verkopen
    De geautomatiseerde waardebepaling met bandbreedte, de verkoopgeschiedenis van dit adres en de WOZ-ontwikkeling door de jaren.
  • Marktcijfers van de gemeente
    Verkooptijd, overbiedingspercentage, prijs per m² en de krapte-indicator voor dit woningtype (NVM), zodat u weet hoeveel concurrentie u kunt verwachten.
  • Vragen voor de makelaar
    Een lijst vragen op maat voor de bezichtiging, afgeleid van bouwjaar, energielabel, risico's in de omgeving, de advertentie en de foto-analyse.
  • Staat van de woning uit de foto's
    Een beeldmodel beoordeelt de advertentiefoto's: algemene staat, keuken en badkamer, zichtbare gebreken en een opknapbudget als indicatie.
  • Maandlasten per bod
    Wat elk scenario per maand kost: hypotheek, kosten koper, gemeentelijke lasten, energie en onderhoud, naast huren als alternatief.
  • Alles van de gratis pagina erbij
    Woning, buurt, energie, leefomgeving, klimaat, veiligheid en vliegverkeer in een samenvatting, zodat alles in één PDF staat.

Meerdere woningen vergelijken? 5 rapporten voor € 39 per maand, extra rapporten € 6 per stuk. Geen taxatie en geen garantie, wel de cijfers waarmee u een bod kunt verdedigen.

Veelgestelde vragen over Looierslaan 12

Wat voor woning is Looierslaan 12?

Looierslaan 12 in Leidschendam is een vrijstaande woning, gebouwd in 1904, 140 m² woonoppervlakte, perceel 276 m². Het adres ligt in buurt Verzetsheldenwijk, gemeente Leidschendam-Voorburg.

Welk energielabel heeft Looierslaan 12?

Voor dit adres is geen energielabel geregistreerd. Bij verkoop of verhuur is een geldig label verplicht.

Wat is Looierslaan 12 ongeveer waard?

De indicatieve marktwaarde ligt tussen € 761.000 en € 894.000 (middenwaarde € 828.000, prijspeil sep 2026), berekend uit WOZ-waarden, vraagprijzen en verkopen van vergelijkbare woningen in de buurt. Dit is een indicatie, geen taxatie.

Hoe rustig is het aan Looierslaan 12?

Het jaargemiddelde geluidniveau aan de gevel is 52 dB Lden (redelijk). De grootste bron is wegverkeer. Per dag passeren ongeveer 78 vliegtuigen lager dan 3.000 m binnen 2 km.

Kan Looierslaan 12 overstromen?

Op de landelijke kaart van maximale waterdiepte staat voor deze plek geen overstromingsscenario.

Hoe veilig is de buurt van Looierslaan 12?

In buurt Verzetsheldenwijk registreerde de politie 25 misdrijven per 1.000 inwoners per jaar, tegen 52 in de gemeente en 45 landelijk. De Leefbaarometer beoordeelt de leefbaarheid als uitstekend.

Welke voorzieningen zijn dichtbij Looierslaan 12?

Gemiddelde afstanden in de buurt: grote supermarkt 900 m, huisarts 500 m, basisschool 700 m, kinderdagverblijf 400 m (CBS). De dichtstbijzijnde school, OV-halte, laadpunt en kinderopvang staan op deze pagina met hun afstand tot dit adres.

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit openbare bronnen van de overheid: BAG en Kadaster (kenmerken, perceel), EP-Online (energielabel), CBS (buurtcijfers, prijsindex, energieverbruik), RIVM (geluid, lucht, licht, groen), Klimaateffectatlas en LIWO (hitte, water), politie open data en Leefbaarometer (veiligheid), en ADS-B-netwerken (vliegverkeer). Alle berekeningen zijn indicaties, geen taxatie of advies.