Scheldedal 80
2904 HG Capelle aan den IJssel · Dalenbuurt, Capelle aan den IJssel
- Appartement
- Bouwjaar 1980
- 125 m² wonen
- B energielabel
Vraag het over Scheldedal 80
Stel een vraag over de woning, de buurt, de waarde of de kosten. De assistent antwoordt met de gegevens van deze pagina en zoekt zo nodig actuele informatie op.
In het kort
Scheldedal 80 in Capelle aan den IJssel is een appartement uit 1980 met 125 m² woonoppervlakte en energielabel B, in buurt Dalenbuurt (gemeente Capelle aan den IJssel). De indicatieve marktwaarde is € 424.000 tot € 468.000. Leefomgeving: geluid 46 dB (rustig), luchtkwaliteit boven WHO-advies, 48% groen binnen 500 m, bij een overstroming tot 1,1 m water. Vliegverkeer: ongeveer 23 toestellen per dag lager dan 3.000 m binnen 2 km. Leefbaarheid van de buurt: goed.
Alles op deze pagina komt uit openbare registers en kaarten en is gratis. Zelf verzamelen kost uren per woning; hier staat het in één seconde bij elkaar. Onder elk onderdeel leest u wat het cijfer betekent voor het wonen hier.
Ligging
Waarde-indicatie
Markt
- +3,8% verkoopprijzen Zuid-Holland in een jaar (CBS prijsindex, sep 2026)
- € 412.385 gemiddelde verkoopprijs in gemeente Capelle aan den IJssel in 2025 (CBS/Kadaster)
- € 393.000 gemiddelde WOZ-waarde buurt Dalenbuurt (CBS 2024)
Zo is de indicatie opgebouwd
| Bron | Uitgangswaarde | Naar prijspeil nu | Gewicht |
|---|---|---|---|
| 40 vergelijkbare woningen binnen 380 m mediaan WOZ per m², geïndexeerd |
€ 3.457/m² | € 432.125 | 56% |
| 6 vraagprijzen van vergelijkbare woningen mediaan vraagprijs per m², geïndexeerd |
€ 3.683/m² | € 460.375 | 33% |
| Gemiddelde van buurt Dalenbuurt CBS WOZ 2024 (€ 393.000) / gem. 127 m² |
€ 3.094/m² | € 473.552 +22,4% sinds 2023 K1 |
11% |
Vergelijkbare woningen in de buurt (46 gevonden)
Vergelijkbare woningen
Bekijk de vergelijkbare woningen in de buurt achter de waarde-indicatie, met prijs per m² en afstand.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Rekenwijze: elke bron is met de CBS prijsindex bestaande koopwoningen (per provincie, voor Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht per stad; de laatste maanden met de landelijke maandindex) van zijn peildatum naar het huidige prijspeil gebracht. De middenwaarde is het gewogen gemiddelde; de bandbreedte volgt uit de spreiding tussen de bronnen (minimaal 5%). Staat, ligging binnen de straat, erfpacht en bijzonderheden van de woning zijn niet meegenomen. Dit is geen taxatie.
Huren of kopen?
Een vergelijkbare woning huren
€ 2.360 – € 2.760 per maand
Marktconforme huur: mediaan € 20,50 per m² van 3 huurwoningen van dit type in de omgeving, omgerekend naar 125 m².
Deze woning kopen
€ 2.100 per maand
Annuïteitenhypotheek van € 446.000 (middenwaarde) tegen 3,9% rente, 30 jaar, volledig gefinancierd: € 1.440 rente en € 660 aflossing in de eerste maand. Zonder onderhoud, belastingen en renteaftrek.
Wat is slimmer?
Kopen is voordeliger
Van de € 2.100 hypotheeklast is € 1.440 rente (het deel dat u kwijt bent) en € 660 aflossing (vermogensopbouw). De rente alleen is lager dan de huur van een vergelijkbare woning (€ 2.560).
Reken met uw eigen inleg, rente en huur in het onderdeel Maandlasten.
Kenmerken
- Woningtype
- Appartement
- Gebruiksdoel
- Woonfunctie
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Oppervlakte pand
- 73 m²
- Oppervlakte perceel
- 4.085 m²
- Energielabel
- B (14 maart 2018)
- Status verblijfsobject
- In gebruik
- Status pand
- In gebruik
- BAG nummeraanduiding
- 0502200000025321
- BAG verblijfsobject
- 0502010000024928
- BAG pand
- 0502100000019202
Bron en methode
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) en het energielabelregister. Oppervlakte perceel is de totale kadastrale oppervlakte; bij appartementen is dat het hele gebouwperceel.
Perceel, bodem en bestemming
Funderingsproblemen komen in deze buurt weinig voor. De bodem daalt licht, zoals in veel veen- en kleigebieden; af en toe ophogen van tuin en bestrating hoort erbij.
- Perceeloppervlakte (BAG)
- 4.085 m² het hele gebouwperceel
- Funderingsrisico in Dalenbuurt
- 0,4% van de woningen risico op paalrot (zeer laag) 2050 hoog scenario 0,4%, verschilzetting 0,1%; gemeente Capelle aan den IJssel 0,5% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Bodemdaling in Dalenbuurt
- −2,2 mm per jaar ondiep −1,2 mm; gemeente Capelle aan den IJssel −2,5 mm
- Kadaster, hoogte, bestemming, bodem
- wordt opgehaald…
Bron en methode
Perceel: Kadaster (BRK, via PDOK; de perceelgrens staat op de kaart hierboven). Hoogte: Actueel Hoogtebestand Nederland. Bestemming: ruimtelijkeplannen.nl (bestemmingsplannen tot 1-1-2024; nieuwere regels staan in het omgevingsplan van de gemeente). Bodem en fundering: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) en RVO/KCAF. Indicaties, geen bouwkundig of juridisch advies.
Zon en schaduw
Hoe liggen de gevels, de tuin en het dak ten opzichte van de zon, en hoeveel schaduw geven de gebouwen eromheen? Berekend uit de zonnestand en de gebouwhoogtes van 3D BAG.
- Gevels, tuin, dak en daglicht
- wordt berekend…
De gebouwgegevens konden niet worden geladen.
deze woning schaduw van gebouwen perceel richting van de zon
Gebouwen en hoogtes: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; dakhoogte = 70e percentiel boven het maaiveld van deze woning, uit het AHN). Perceel: Kadaster (BRK). Zonnestand: NOAA-algoritme, lokale tijd. Luchtfoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Indicatie: bomen, schuttingen, dakkapellen en reliëf zijn niet meegenomen.
Energie en warmte
Een zuinige woning: lage energielasten, een comfortabel binnenklimaat en gunstiger hypotheekvoorwaarden bij veel banken. Verduurzamen levert hier weinig meer op. Een vergelijkbare woning geeft per jaar ongeveer € 290 minder uit aan energie dan de gemiddelde woning in Dalenbuurt.
Energielabel
B geregistreerd label (Energie-Index)
- Opgenomen op
- 14 maart 2018
- Label A of beter in Dalenbuurt
- 3% van de woningen
Opgenomen volgens de methode van vóór 2021; sinds 2021 geldt de NTA 8800.
Verbruik en kosten
€ 172 per maand bij een gemiddeld verbruik
- Aardgas
- 840 m³ per jaar; buurt 950
- Elektriciteit
- 2.220 kWh per jaar; buurt 2.750
- Kosten per jaar
- € 2.067 gas € 1.166, stroom € 576, vaste kosten € 324
- Gemiddelde woning in Dalenbuurt
- € 2.357 per jaar
- Zonnepanelen
- 10% van vergelijkbare woningen; buurt 28%
Bron en methode
Gemiddelde levering aan woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode (CBS 2025, temperatuurgecorrigeerd), tegen de gemiddelde consumententarieven van sep 2026 (CBS: 1,39 per m³ en 0,26 per kWh inclusief belasting, met vastrecht en vermindering energiebelasting). Het echte verbruik hangt af van bewoners en installatie.
Warmtetransitie en subsidie
- Verwarming in Dalenbuurt
- 100% cv-ketel 2022
- Aardwarmtepotentie
- Ongunstig Slochteren-formatie, WarmteAtlas
- Warmtenet
- geen warmtenet of bekend plan in deze buurt
ISDE 2026 (€ 500 miljoen): subsidie voor isolatie, (hybride) warmtepomp, zonneboiler, ventilatie en een aansluiting op een warmtenet (vast € 3.775); warmtepompen van circa € 500 tot ruim € 13.000 naar type en vermogen. Aanvragen bij RVO na installatie. ISDE bij RVO · Energiesubsidiewijzer (ook gemeentelijke regelingen)
Labels in Dalenbuurt
Bron en methode
Energielabel en labelverdeling EP-Online (RVO) via onze database; verbruiksprofielen CBS 85140NED (CC BY 4.0); tarieven CBS 85592NED; buurtverbruik CBS Kerncijfers; warmtenetten, plannen, proeftuinen en verwarmingsmix WarmteAtlas (RVO, buurtniveau; plannen toegekend aan de buurten waarvan het middelpunt in het plangebied ligt); ISDE: RVO. Indicaties, geen energieadvies.
Maandlasten: kopen of huren
Reken met uw eigen koopprijs, huur en aannames. Alle bedragen zijn aanpasbaar; het resultaat is een indicatie.
Wat kost het kopen van deze woning?
De eenmalige kosten bovenop de koopsom: belasting, notaris, taxatie, advies en keuring. Sinds 2018 leent u maximaal de woningwaarde, dus deze kosten betaalt u uit eigen geld.
Handige tools
Interieur herinrichten met AI
Upload een foto van een kamer, kies een stijl en zie binnen een halve minuut hoe die kamer eruit kan zien. De kamer zelf blijft hetzelfde; alleen de inrichting verandert.
Deze tool is voor ingelogde bezoekers. Een account is gratis.
Buurt, wijk en gemeente
Dalenbuurt
- Woningen
- 832
- Inwoners
- 1.895
- Gem. WOZ-waarde
- € 393.000
- Koopwoningen
- 97%
- Gem. bouwjaar
- 1978
- Meest voorkomend
- Tussenwoning (45%)
Oostgaarde Zuid
- Woningen
- 3.832
- Inwoners
- 8.315
- Gem. WOZ-waarde
- € 373.000
- Koopwoningen
- 58%
- Gem. bouwjaar
- 1980
- Meest voorkomend
- Appartement (45%)
Capelle aan den IJssel
- Woningen
- 33.017
- Inwoners
- 68.624
- Gem. WOZ-waarde
- € 350.000
- Koopwoningen
- 54%
- Gem. bouwjaar
- 1982
- Meest voorkomend
- Appartement (57%)
Woningen in deze buurt op de kaart Capelle aan den IJssel · Zuid-Holland
Wie wonen er in de buurt?
Wie wonen er in de buurt?
Bekijk de CBS-cijfers van buurt, wijk en gemeente naast het landelijke beeld: herkomst, opleiding, inkomen, uitkeringen en werk.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De supermarkt is op fietsafstand. De basisschool is op fietsafstand. Een OV-halte ligt om de hoek. Een stedelijke omgeving: alles dichtbij, met de drukte die daarbij hoort.
- Grote supermarkt
- 1,0 km gem. afstand in de buurt
- Huisartsenpraktijk
- 1,1 km gem. afstand in de buurt
- Basisschool
- 1,1 km gem. afstand in de buurt
- Kinderdagverblijf
- 500 m gem. afstand in de buurt
- Dichtstbijzijnde basisschool
- 330 m Openbare Basisschool de Tweemaster
- Dichtstbijzijnde OV-halte
- 150 m Scheldedal · bus · 1,0 vertrekken per uur overdag
- Dichtstbijzijnde laadpunt
- 90 m Dongedal 29 - EQUANS SGZH 2.0
- Dichtstbijzijnde kinderopvang
- 150 m Winklaar
- Dichtstbijzijnde zendmast
- 500 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 36,3 m hoog · veilige afstand 35,3 m
- Scholen binnen 3 km
- 8
- Stedelijkheid
- Sterk stedelijk 2.240 adressen per km²
Bron en methode
Afstanden over de weg, gemiddeld voor alle inwoners van de buurt (CBS). School (DUO), OV-halte (OVapi/GTFS, vertrekken op een werkdag), zendmast (Antenneregister), laadpunt en kinderopvang: hemelsbreed vanaf dit adres, uit onze eigen database.
Leefomgeving: geluid, water, lucht, licht en groen
Geluid
46 dB Rustig
tot 45 dB zeer rustigboven 70 dB extreem
- Wegverkeer
- 44 dB
- Treinverkeer
- onder 40 dB
- Vliegverkeer
- onder 40 dB
- Windturbines
- geen
- Wegverkeer, 's nachts
- 35 dB
- Treinverkeer, 's nachts
- geen
In buurt Dalenbuurt is 41% van de woningen luider dan dit adres; het gemiddelde daar is 50 dB.
Rustig: het geluid van een normale woonstraat. Overdag merkbaar als u erop let, 's nachts stil genoeg voor een open raam. De belangrijkste bron is wegverkeer (44 dB).
Bron en methode
Lden: jaargemiddelde geluidbelasting over dag, avond en nacht (RIVM-geluidkaarten 2020, vliegverkeer 2022, windturbines 2024, 10 m-raster). Een ruwe indicatie, geen meting aan de gevel. De WHO adviseert voor wegverkeer maximaal 53 dB en voor vliegverkeer 45 dB.
Overstroming
1,07 m Aanzienlijk
Als dit gebied overstroomt, kan het water hier volgens de kaart maximale waterdiepte tot 1,07 m hoog komen.
- Woningen in Dalenbuurt die kunnen overstromen
- 98%
- Waarvan meer dan 0,5 m
- 90%
- Maximale diepte in de buurt
- 1,80 m
Aanzienlijk: de begane grond kan onder water komen te staan, met schade aan vloeren, keuken en installaties. Een droge verdieping om naar uit te wijken en een meterkast boven de vloer zijn hier waardevol; vraag naar eerdere wateroverlast. De kans dat het gebeurt is klein (1 op 300 tot 1 op 3.000 per jaar): de diepte zegt wat er dán gebeurt, de kans hoe vaak.
Bron en methode
LIWO (Rijkswaterstaat), kaart maximale waterdiepte bij een overstroming, 25 m-raster; overstromingskans: Klimaateffectatlas. De diepte zegt niets over de kans dat het gebeurt; dijken en keringen zijn op die kans ontworpen.
Luchtkwaliteit
- NO₂ 14,9 µg/m³ boven WHO-advies
- PM2,5 8,9 µg/m³ boven WHO-advies
- PM10 15,4 µg/m³ boven WHO-advies
Gemiddelde Nederlandse lucht: binnen de Europese norm, maar boven het strengere WHO-advies, zoals vrijwel overal in het land. Fijnstof en stikstofdioxide verhogen op lange termijn licht het risico op luchtwegklachten; de buurtvergelijking hieronder laat zien of dit adres beter of slechter scoort dan de omgeving.
Gemiddeld in Dalenbuurt: NO₂ 15,0, PM2,5 8,8 µg/m³.
Bron en methode
Jaargemiddelde concentraties op 25 m (RIVM, meest recente kaart). Streepje in de balk: WHO-advieswaarde (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); de kleur vergelijkt met het WHO-advies en de EU-norm voor 2030.
Licht 's nachts
Verlicht
donkerzeer helder
Gemiddeld in Dalenbuurt: verlicht.
Verlicht: een gemiddelde stad of dorpskern. Slaapkamers aan de straatkant hebben baat bij verduisterende gordijnen.
Bron en methode
Kunstlicht naar boven gemeten door satellieten (RIVM lichtemissiekaart 2023, 375 m-raster), ingedeeld ten opzichte van alle Nederlandse woningen: donker is de donkerste 20%, zeer helder de helderste 10%.
Groen in de buurt
48% groen binnen 500 m
Gemiddeld in Dalenbuurt: 56%.
Gemiddeld groen voor een Nederlandse woonbuurt: een mix van tuinen, plantsoenen en bestrating. Een park of plantsoen binnen een paar minuten lopen maakt het verschil op warme dagen.
Bron en methode
Aandeel groen (gras, struiken, bomen) in het 500 m-vak rond dit adres (RIVM groenkaart 2022). De helft van de Nederlandse woningen heeft meer dan 52% groen binnen 500 m; een op de tien minder dan 32%.
Nucleaire veiligheidszone: Kerncentrale Doel (B) op 72 km (zone tot 100 km: jodiumprofylaxe voor personen tot 18 jaar en zwangeren); Kerncentrale Borssele op 83 km (zone tot 100 km: jodiumprofylaxe voor personen tot 18 jaar en zwangeren). Maatregelzones uit het Nationaal Crisisplan Stralingsincidenten.
Vliegverkeer boven dit adres
Vliegverkeer boven dit adres
Bekijk hoeveel vliegtuigen hier per dag overkomen, hoe laag, op welke uren en welke luchthavens dat zijn.
Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.
Klimaat en veiligheid
Ook op hete dagen blijft de hittestress rond het huis gematigd; de omgeving koelt 's avonds redelijk af. Bij een hoosbui stroomt regenwater langs het huis: een lage drempel, een souterrain of een laaggelegen tuin kan dan onderlopen.
Hitte
35–37 °C sterke hittestress
Gevoelstemperatuur op een hete zomerdag (2022), op 1 m van het huis.
- Hitte-eilandeffect
- 0,8–1,0 °C warmer dan het buitengebied
- Warme nachten (20 °C of meer)
- 8–14 nachten per jaar
- Afstand tot een koele plek
- 0–200 m
- Gemiddeld in Dalenbuurt
- 45 °C gevoelstemperatuur
Water
Klein overstromingskans
Kans op minstens 20 cm water door een dijkdoorbraak of hoog water: 1 op 300 tot 1 op 3.000 per jaar. Maximale diepte als het gebeurt: 1,07 m.
- Regenwater bij een hoosbui (70 mm/uur)
- een stroombaan loopt langs het huis (binnen 10 m)
- Grondwateroverlast in 2050
- Zeer grote toename
- Droge verdieping in Dalenbuurt
- 94% van de woningen bij de zwaarste overstroming
- Woningen in Dalenbuurt met middelgrote of grote kans
- 0%
Externe veiligheid
- Hoogspanningslijn
- 769 m 380 kV
- Windturbine
- 3,4 km Windturbine 15 kW, ashoogte 15 m · rotor 13 m · EAZ wind
- Turbinegeluid op dit adres
- ca. 21 dB niet hoorbaar; prognose uit vermogen en afstand van de dichtstbijzijnde turbine, buiten het bereik van de RIVM-kaart
- Risicovolle activiteiten binnen 1 km
- Buisleiding, industrie, tanken brandstoffen
In Dalenbuurt ligt 0% van de woningen binnen de magneetveldzone van een hoogspanningslijn en 0% binnen 1 km van een windturbine.
Bron en methode
Hitte, water en grondwater: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; gevoelstemperatuur en hitte-eiland 2022, overstromingskans en waterdiepte uit de landelijke overstromingsscenario's, kans op grondwateroverlast 2050 hoog scenario, stroombanen bij 70 mm neerslag in een uur). Hoogspanning: RIVM Netkaart met rekenafstanden (magneetveldzone); windturbines: RIVM; risicovolle activiteiten: Register Externe Veiligheidsrisico's via RIVM Atlas Leefomgeving (activiteiten met een aandachtsgebied binnen 1 km). Indicaties op basis van kaarten, geen metingen.
Veiligheid en leefbaarheid
Leefbaarheid in buurt Dalenbuurt
Goed Leefbaarometer 2024, klasse 7 van 9
- Fysieke omgeving: voldoende
- Woningen: voldoende
- Voorzieningen: zwak
- Sociale samenhang: voldoende
- Overlast en onveiligheid: ruim voldoende
Leefbaarometer 3.0 (BZK): geschatte waardering van de leefbaarheid, in negen klassen, met vijf dimensies ten opzichte van het landelijk gemiddelde. Meer over deze buurt
Misdrijven in buurt Dalenbuurt
16 per 1.000 inwoners per jaar -42% t.o.v. het jaar ervoor
- Geregistreerd sep 2025 – aug 2026
- 30
- Wijk Oostgaarde Zuid
- 30 per 1.000
- Gemeente Capelle aan den IJssel
- 47 per 1.000
- Nederland
- 45 per 1.000
- Woninginbraken per 1.000 woningen
- 0,0 0 inbraken
Meest voorkomend
- Diefstal uit auto
- 8
- Fietsdiefstal
- 3
- Inbraak schuur/garage
- 1
- Bedreiging
- 1
Duidelijk veiliger dan gemiddeld: de helft of minder van het landelijke aantal misdrijven per inwoner. Dit zijn doorgaans rustige woonbuurten met weinig doorgaand publiek. Woninginbraak komt hier weinig voor.
Bron en methode
Politie, geregistreerde misdrijven per buurt (CBS/politie open data, maandcijfers). Kleine buurten geven kleine aantallen; lees het cijfer samen met het aantal inwoners en woningen. Niet elk misdrijf wordt gemeld.
Gaat u bieden op Scheldedal 80? Weet wat de woning echt waard is.
De gratis pagina geeft de feiten. Het rapport geeft het antwoord op de vraag die telt: wat bied ik? Drie scenario's in euro's, onderbouwd met de echte koopsommen van vergelijkbare woningen uit het Kadaster, de modelwaarde, de overbiedingscijfers van de gemeente en de staat van de woning op de foto's. Plus de vragen die u de makelaar moet stellen voordat u tekent.
Rekenvoorbeeld: een bod dat 2% te hoog is, kost bij een woning van € 450.000 al € 9.000. Het rapport kost € 19.
-
Biedstrategie met drie scenario's
Een voorzichtig, marktconform en kansrijk bod in euro's, afgeleid van de modelwaarde, vergelijkbare verkopen en hoeveel er in deze gemeente boven de vraagprijs wordt betaald. -
Vergelijkbare verkopen uit het Kadaster
De werkelijke koopsommen van woningen in de buurt die op type, grootte en bouwperiode lijken, op de kaart en in een tabel, geïndexeerd naar vandaag. -
Modelwaarde en eerdere verkopen
De geautomatiseerde waardebepaling met bandbreedte, de verkoopgeschiedenis van dit adres en de WOZ-ontwikkeling door de jaren. -
Marktcijfers van de gemeente
Verkooptijd, overbiedingspercentage, prijs per m² en de krapte-indicator voor dit woningtype (NVM), zodat u weet hoeveel concurrentie u kunt verwachten. -
Vragen voor de makelaar
Een lijst vragen op maat voor de bezichtiging, afgeleid van bouwjaar, energielabel, risico's in de omgeving, de advertentie en de foto-analyse. -
Staat van de woning uit de foto's
Een beeldmodel beoordeelt de advertentiefoto's: algemene staat, keuken en badkamer, zichtbare gebreken en een opknapbudget als indicatie. -
Maandlasten per bod
Wat elk scenario per maand kost: hypotheek, kosten koper, gemeentelijke lasten, energie en onderhoud, naast huren als alternatief. -
Alles van de gratis pagina erbij
Woning, buurt, energie, leefomgeving, klimaat, veiligheid en vliegverkeer in een samenvatting, zodat alles in één PDF staat.
Meerdere woningen vergelijken? 5 rapporten voor € 39 per maand, extra rapporten € 6 per stuk. Geen taxatie en geen garantie, wel de cijfers waarmee u een bod kunt verdedigen.
Veelgestelde vragen over Scheldedal 80
Wat voor woning is Scheldedal 80?
Scheldedal 80 in Capelle aan den IJssel is een appartement, gebouwd in 1980, 125 m² woonoppervlakte. Het adres ligt in buurt Dalenbuurt, gemeente Capelle aan den IJssel.
Welk energielabel heeft Scheldedal 80?
Het geregistreerde energielabel is B (geregistreerd 14 maart 2018). Een vergelijkbare woning geeft gemiddeld € 172 per maand uit aan gas en stroom.
Wat is Scheldedal 80 ongeveer waard?
De indicatieve marktwaarde ligt tussen € 424.000 en € 468.000 (middenwaarde € 446.000, prijspeil sep 2026), berekend uit WOZ-waarden, vraagprijzen en verkopen van vergelijkbare woningen in de buurt. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Wat is de huurprijs van een woning als Scheldedal 80?
Vergelijkbare huurwoningen in de omgeving kosten mediaan € 2.560 per maand (€ 20 per m², 3 woningen). Of de huur gereguleerd is, volgt uit de puntentelling op deze pagina.
Hoe rustig is het aan Scheldedal 80?
Het jaargemiddelde geluidniveau aan de gevel is 46 dB Lden (rustig). De grootste bron is wegverkeer. Per dag passeren ongeveer 23 vliegtuigen lager dan 3.000 m binnen 2 km.
Kan Scheldedal 80 overstromen?
Ja, in theorie: bij een overstroming kan het water hier tot 1,07 m hoog komen (aanzienlijk). De kans op minstens 20 cm water is klein (1 op 300 tot 1 op 3.000 per jaar).
Hoe veilig is de buurt van Scheldedal 80?
In buurt Dalenbuurt registreerde de politie 16 misdrijven per 1.000 inwoners per jaar, tegen 47 in de gemeente en 45 landelijk. De Leefbaarometer beoordeelt de leefbaarheid als goed.
Welke voorzieningen zijn dichtbij Scheldedal 80?
Gemiddelde afstanden in de buurt: grote supermarkt 1,0 km, huisarts 1,1 km, basisschool 1,1 km, kinderdagverblijf 500 m (CBS). De dichtstbijzijnde school, OV-halte, laadpunt en kinderopvang staan op deze pagina met hun afstand tot dit adres.
Waar komen deze gegevens vandaan?
Uit openbare bronnen van de overheid: BAG en Kadaster (kenmerken, perceel), EP-Online (energielabel), CBS (buurtcijfers, prijsindex, energieverbruik), RIVM (geluid, lucht, licht, groen), Klimaateffectatlas en LIWO (hitte, water), politie open data en Leefbaarometer (veiligheid), en ADS-B-netwerken (vliegverkeer). Alle berekeningen zijn indicaties, geen taxatie of advies.