Moskeeplein 19

3531 BX Utrecht · Lombok-Oost, Utrecht

  • Appartement
  • Bouwjaar 2014
  • 83 m² wonen
  • A energielabel
Vergelijk
AI-assistent

Vraag het over Moskeeplein 19

Stel een vraag over de woning, de buurt, de waarde of de kosten. De assistent antwoordt met de gegevens van deze pagina en zoekt zo nodig actuele informatie op.

Antwoorden zijn indicatief en geen advies. Gesprekken worden bewaard om de assistent te verbeteren.

In het kort

Moskeeplein 19 in Utrecht is een appartement uit 2014 met 83 m² woonoppervlakte en energielabel A, in buurt Lombok-Oost (gemeente Utrecht). Woonoppervlakte volgens de actuele woningadvertentie. De indicatieve marktwaarde is € 514.000 tot € 671.000. Leefomgeving: geluid 66 dB (zeer lawaaiig), luchtkwaliteit boven WHO-advies, 19% groen binnen 500 m, bij een overstroming tot 0,2 m water. Vliegverkeer: ongeveer 11 toestellen per dag lager dan 3.000 m binnen 2 km. Leefbaarheid van de buurt: ruim voldoende.

Alles op deze pagina komt uit openbare registers en kaarten en is gratis. Zelf verzamelen kost uren per woning; hier staat het in één seconde bij elkaar. Onder elk onderdeel leest u wat het cijfer betekent voor het wonen hier.

Ligging

Positie volgens de BAG (52.09222, 5.10418). Open in OpenStreetMap

Te koop

€ 485.000 vraagprijs · aangeboden sinds 30 oktober 2026

Aangeboden door Van Scherpenzeel Makelaars.

Bron: het woningaanbod, dagelijks bijgewerkt. Huisleon toont alleen de vraagprijs, de datum en de aanbieder; de waarde-indicatie hierboven staat daar los van.

Bezichtiging aanvragen

Deze woning wordt te koop aangeboden voor € 485.000. Via Huisleon vraagt u in een paar stappen een bezichtiging aan: wij stellen een compleet bericht aan de makelaar op met alles wat die wil weten, en vermelden welke gegevens u heeft laten verifiëren.

Inloggen en aanvragen Account aanmaken

Een account is gratis. Uw aanvraag en het antwoord van de makelaar vindt u terug in Mijn account.

Waarde-indicatie

Indicatieve marktwaarde van deze woning € 514.000 – € 671.000 middenwaarde € 593.000 · prijspeil sep 2026 € 7.144 per m² · 83 m²

Markt

  • +2,0% verkoopprijzen Utrecht in een jaar (CBS prijsindex, sep 2026)
  • € 549.113 gemiddelde verkoopprijs in gemeente Utrecht in 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 377.000 gemiddelde WOZ-waarde buurt Lombok-Oost (CBS 2024)

Zo is de indicatie opgebouwd

BronUitgangswaardeNaar prijspeil nuGewicht
40 vergelijkbare woningen binnen 330 m
mediaan WOZ per m², geïndexeerd
€ 7.853/m² € 651.799 56%
7 vraagprijzen van vergelijkbare woningen
mediaan vraagprijs per m², geïndexeerd
€ 6.078/m² € 504.474 33%
Gemiddelde van buurt Lombok-Oost
CBS WOZ 2024 (€ 377.000) / gem. 73 m²
€ 5.164/m² € 561.944
+31,1% sinds 2023 K1
11%

Vergelijkbare woningen in de buurt (47 gevonden)

Vergelijkbare woningen

Bekijk de vergelijkbare woningen in de buurt achter de waarde-indicatie, met prijs per m² en afstand.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Rekenwijze: elke bron is met de CBS prijsindex bestaande koopwoningen (per provincie, voor Amsterdam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht per stad; de laatste maanden met de landelijke maandindex) van zijn peildatum naar het huidige prijspeil gebracht. De middenwaarde is het gewogen gemiddelde; de bandbreedte volgt uit de spreiding tussen de bronnen (minimaal 5%). Staat, ligging binnen de straat, erfpacht en bijzonderheden van de woning zijn niet meegenomen. Dit is geen taxatie.

Huren of kopen?

Een vergelijkbare woning huren

€ 1.910 – € 2.250 per maand

Marktconforme huur: mediaan € 25,10 per m² van 62 huurwoningen van dit type in de omgeving, omgerekend naar 83 m².

Deze woning kopen

€ 2.790 per maand

Annuïteitenhypotheek van € 593.000 (middenwaarde) tegen 3,9% rente, 30 jaar, volledig gefinancierd: € 1.910 rente en € 870 aflossing in de eerste maand. Zonder onderhoud, belastingen en renteaftrek.

Wat is slimmer?

Kopen is voordeliger

Van de € 2.790 hypotheeklast is € 1.910 rente (het deel dat u kwijt bent) en € 870 aflossing (vermogensopbouw). De rente alleen is lager dan de huur van een vergelijkbare woning (€ 2.080).

Reken met uw eigen inleg, rente en huur in het onderdeel Maandlasten.

Kenmerken

Woningtype
Appartement
Gebruiksdoel
Woonfunctie
Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
83 m²
Oppervlakte pand
2.957 m²
Oppervlakte perceel
3.010 m²
Energielabel
A
Status verblijfsobject
In gebruik
Status pand
In gebruik
BAG nummeraanduiding
0344200000120713
BAG verblijfsobject
0344010000121488
BAG pand
0344100000083170
Bron en methode

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) en het energielabelregister. Oppervlakte perceel is de totale kadastrale oppervlakte; bij appartementen is dat het hele gebouwperceel.

Perceel, bodem en bestemming

Funderingsproblemen komen in deze buurt weinig voor. De bodem is hier stabiel.

Perceeloppervlakte (BAG)
3.010 m² het hele gebouwperceel
Funderingsrisico in Lombok-Oost
3,8% van de woningen risico op paalrot (matig) 2050 hoog scenario 3,8%, verschilzetting 0,5%; gemeente Utrecht 2,8% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Bodemdaling in Lombok-Oost
−0,6 mm per jaar ondiep −0,1 mm; gemeente Utrecht −1,0 mm
Kadaster, hoogte, bestemming, bodem
wordt opgehaald…
Bron en methode

Perceel: Kadaster (BRK, via PDOK; de perceelgrens staat op de kaart hierboven). Hoogte: Actueel Hoogtebestand Nederland. Bestemming: ruimtelijkeplannen.nl (bestemmingsplannen tot 1-1-2024; nieuwere regels staan in het omgevingsplan van de gemeente). Bodem en fundering: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) en RVO/KCAF. Indicaties, geen bouwkundig of juridisch advies.

Zon en schaduw

Hoe liggen de gevels, de tuin en het dak ten opzichte van de zon, en hoeveel schaduw geven de gebouwen eromheen? Berekend uit de zonnestand en de gebouwhoogtes van 3D BAG.

Gevels, tuin, dak en daglicht
wordt berekend…
Zonnebaan boven de woning (lokale tijd): zomer hoog, winter laag. Midden = recht boven, rand = horizon. Groene stip = richting van de tuin.

deze woning schaduw van gebouwen perceel richting van de zon

Gebouwen en hoogtes: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; dakhoogte = 70e percentiel boven het maaiveld van deze woning, uit het AHN). Perceel: Kadaster (BRK). Zonnestand: NOAA-algoritme, lokale tijd. Luchtfoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Indicatie: bomen, schuttingen, dakkapellen en reliëf zijn niet meegenomen.

Energie en warmte

Een zuinige woning: lage energielasten, een comfortabel binnenklimaat en gunstiger hypotheekvoorwaarden bij veel banken. Verduurzamen levert hier weinig meer op. Een vergelijkbare woning geeft per jaar ongeveer € 333 minder uit aan energie dan de gemiddelde woning in Lombok-Oost.

Energielabel

A voorlopig label

Label A of beter in Lombok-Oost
20% van de woningen

Een schatting van de overheid op basis van bouwjaar en type, niet geregistreerd na een opname; bij verkoop of verhuur is een definitief label verplicht.

Verbruik en kosten

€ 115 per maand bij een gemiddeld verbruik

Aardgas
420 m³ per jaar; buurt 660
Elektriciteit
1.830 kWh per jaar; buurt 1.830
Kosten per jaar
€ 1.382 gas € 583, stroom € 475, vaste kosten € 324
Gemiddelde woning in Lombok-Oost
€ 1.715 per jaar
Zonnepanelen
5% van vergelijkbare woningen; buurt 12%
Bron en methode

Gemiddelde levering aan woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode (CBS 2025, temperatuurgecorrigeerd), tegen de gemiddelde consumententarieven van sep 2026 (CBS: 1,39 per m³ en 0,26 per kWh inclusief belasting, met vastrecht en vermindering energiebelasting). Het echte verbruik hangt af van bewoners en installatie.

Warmtetransitie en subsidie

Warmtenet in de buurt
7% van de woningen aangesloten (2023)
Verwarming in Lombok-Oost
86% cv-ketel, 8% blokverwarming, 2% stadsverwarming 2022
Aardwarmtepotentie
Ongunstig Slochteren-formatie, WarmteAtlas

ISDE 2026 (€ 500 miljoen): subsidie voor isolatie, (hybride) warmtepomp, zonneboiler, ventilatie en een aansluiting op een warmtenet (vast € 3.775); warmtepompen van circa € 500 tot ruim € 13.000 naar type en vermogen. Aanvragen bij RVO na installatie. ISDE bij RVO · Energiesubsidiewijzer (ook gemeentelijke regelingen)

Labels in Lombok-Oost

  • A of beter 20% 213
  • B 17% 187
  • C 18% 194
  • D 9% 96
  • E 7% 73
  • F 11% 118
  • G 16% 173
  • Geen label 2% 19
Bron en methode

Energielabel en labelverdeling EP-Online (RVO) via onze database; verbruiksprofielen CBS 85140NED (CC BY 4.0); tarieven CBS 85592NED; buurtverbruik CBS Kerncijfers; warmtenetten, plannen, proeftuinen en verwarmingsmix WarmteAtlas (RVO, buurtniveau; plannen toegekend aan de buurten waarvan het middelpunt in het plangebied ligt); ISDE: RVO. Indicaties, geen energieadvies.

Maandlasten: kopen of huren

Reken met uw eigen koopprijs, huur en aannames. Alle bedragen zijn aanpasbaar; het resultaat is een indicatie.

Eigen inleg 10% Spaargeld of overwaarde die u niet leent.
Hypotheekvorm
Hypotheek (bruto) —
waarvan aflossing (blijft uw vermogen)
Vaste lasten —
Totaal per maand —
Vaste lasten per maand (gemiddelden, pas aan)
Gemeente Utrecht, 2026: OZB 0,0806% van de WOZ-waarde (geen WOZ-waarde bekend, gerekend met de waarde-indicatie € 593.000, dus € 478 per jaar), afvalstoffenheffing € 528 en rioolheffing € 247 per jaar voor een meerpersoonshuishouden (COELO).
Hhs De Stichtse Rijnlanden, 2026: ingezetenenheffing € 127, zuiveringsheffing € 235 (drie vervuilingseenheden) en watersysteemheffing 0,0226% van de WOZ-waarde (€ 134) per jaar (CBS).
Verplicht bij een hypotheek; gemiddelde premie.
Reservering; vaak 1% van de woningwaarde per jaar.
420 m³ gas en 1.830 kWh per jaar (CBS-gemiddelde van woningen van dit type, deze grootte en bouwperiode) tegen de tarieven van sep 2026.
Alleen bij appartementen.
Gemiddeld pakket.

Kopen of huren?

PostKopenHuren
Totaal per maand——
Waarvan aflossing (vermogensopbouw)——
Woonlast zonder aflossing——
Na 10 jaar afgelost——

Zonder waardeontwikkeling, hypotheekrenteaftrek, eigenwoningforfait, huurtoeslag of huurverhogingen. Een indicatie, geen advies.

Wat kost het kopen van deze woning?

De eenmalige kosten bovenop de koopsom: belasting, notaris, taxatie, advies en keuring. Sinds 2018 leent u maximaal de woningwaarde, dus deze kosten betaalt u uit eigen geld.

Kosten koper totaal—
Als percentage van de koopsom—
Waarvan fiscaal aftrekbaar (eenmalig)—
Eigen geld nodig kosten plus het deel van de koopsom dat u niet leent—
Kostenposten (richtbedragen 2026, pas aan)
2% van de koopsom voor een woning die u zelf gaat bewonen.
Inclusief inschrijving bij het Kadaster en onderzoekskosten; tarieven verschillen per notaris. Niet aftrekbaar.
Alleen met een hypotheek; inclusief inschrijving bij het Kadaster. Aftrekbaar.
De geldverstrekker vraagt een gevalideerd taxatierapport. Aftrekbaar.
Meestal € 2.000 tot € 3.500, afhankelijk van adviseur en situatie. Aftrekbaar.
De koopsom ligt boven de NHG-kostengrens van € 470.000 (2026): geen NHG mogelijk.
Deze woning is uit 2014; bij nieuwere woningen is een keuring minder vaak nodig, maar hij geeft wel zekerheid. Niet aftrekbaar.
Vaak 1 tot 1,5% van de koopsom of een vast tarief. Niet aftrekbaar.
Als u de waarborgsom van 10% niet zelf stort: ongeveer 1% van dat bedrag. Niet aftrekbaar.
Verhuizer, vloeren, gordijnen en kleine aanpassingen; sterk persoonlijk.

Richtbedragen op basis van gangbare tarieven; vraag offertes op bij notaris, taxateur en adviseur. De aftrekbare kosten verlaagt u eenmalig op uw inkomstenbelasting in het jaar van aankoop. Geen financieel advies.

Handige tools

Interieur herinrichten met AI

Upload een foto van een kamer, kies een stijl en zie binnen een halve minuut hoe die kamer eruit kan zien. De kamer zelf blijft hetzelfde; alleen de inrichting verandert.

Deze tool is voor ingelogde bezoekers. Een account is gratis.

Inloggen

Buurt, wijk en gemeente

Wijk

West

Woningen
13.707
Inwoners
29.460
Gem. WOZ-waarde
€ 431.000
Koopwoningen
51%
Gem. bouwjaar
1951
Meest voorkomend
Appartement (67%)
Alles over West →
Gemeente

Utrecht

Woningen
175.523
Inwoners
376.757
Gem. WOZ-waarde
€ 451.000
Koopwoningen
44%
Gem. bouwjaar
1968
Meest voorkomend
Appartement (61%)
Alles over Utrecht →

Wie wonen er in de buurt?

Wie wonen er in de buurt?

Bekijk de CBS-cijfers van buurt, wijk en gemeente naast het landelijke beeld: herkomst, opleiding, inkomen, uitkeringen en werk.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Voorzieningen en bereikbaarheid

Boodschappen doet u lopend. Een basisschool is binnen loopafstand, prettig voor gezinnen. Een OV-halte ligt om de hoek. Een stedelijke omgeving: alles dichtbij, met de drukte die daarbij hoort.

Grote supermarkt
300 m
gem. afstand in de buurt
Huisartsenpraktijk
600 m
gem. afstand in de buurt
Basisschool
500 m
gem. afstand in de buurt
Kinderdagverblijf
400 m
gem. afstand in de buurt
Dichtstbijzijnde basisschool
450 m
Kindercampus Molenpark
Dichtstbijzijnde OV-halte
60 m
Utrecht, Moskeeplein · bus · 15 vertrekken per uur overdag
Dichtstbijzijnde laadpunt
30 m
Vleutenseweg 44 - 50five-S NL
Dichtstbijzijnde kinderopvang
360 m
Basker - Potgieterstraat
Dichtstbijzijnde zendmast
240 m
Zendmast 3G, 4G · 2 antennes · 20 m hoog · veilige afstand 5,1 m
Scholen binnen 3 km
29
Stedelijkheid
Zeer sterk stedelijk
4.887 adressen per km²
Bron en methode

Afstanden over de weg, gemiddeld voor alle inwoners van de buurt (CBS). School (DUO), OV-halte (OVapi/GTFS, vertrekken op een werkdag), zendmast (Antenneregister), laadpunt en kinderopvang: hemelsbreed vanaf dit adres, uit onze eigen database.

Leefomgeving: geluid, water, lucht, licht en groen

Geluid

66 dB Zeer lawaaiig

tot 45 dB zeer rustigboven 70 dB extreem

Wegverkeer
63 dB
Treinverkeer
57 dB
Vliegverkeer
41 dB
Windturbines
geen
Wegverkeer, 's nachts
53 dB
Treinverkeer, 's nachts
49 dB

In buurt Lombok-Oost is 1% van de woningen luider dan dit adres; het gemiddelde daar is 63 dB.

Zeer lawaaiig tot extreem: continu en luid verkeersgeluid, direct aan een snelweg, spoor of aanvliegroute. Zonder zware isolatie is slapen met open ramen uitgesloten; dit niveau weegt zwaar in de woonbeleving en in de WOZ- en marktwaarde. De belangrijkste bron is wegverkeer (63 dB). 's Nachts blijft het 53 dB: boven het WHO-advies van 45 dB voor een ongestoorde nachtrust.

Bron en methode

Lden: jaargemiddelde geluidbelasting over dag, avond en nacht (RIVM-geluidkaarten 2020, vliegverkeer 2022, windturbines 2024, 10 m-raster). Een ruwe indicatie, geen meting aan de gevel. De WHO adviseert voor wegverkeer maximaal 53 dB en voor vliegverkeer 45 dB.

Overstroming

0,19 m Beperkt

Als dit gebied overstroomt, kan het water hier volgens de kaart maximale waterdiepte tot 0,19 m hoog komen.

Woningen in Lombok-Oost die kunnen overstromen
88%
Waarvan meer dan 0,5 m
47%
Maximale diepte in de buurt
1,22 m

Beperkt: bij een overstroming staat het water tot kniehoogte op straat. Dat betekent natte kruipruimtes en tuinen, zelden schade aan de woonverdieping. Een verhoogde drempel en een droge kruipruimte houden de schade klein.

Bron en methode

LIWO (Rijkswaterstaat), kaart maximale waterdiepte bij een overstroming, 25 m-raster; overstromingskans: Klimaateffectatlas. De diepte zegt niets over de kans dat het gebeurt; dijken en keringen zijn op die kans ontworpen.

Luchtkwaliteit

  • NO₂ 19,1 µg/m³ boven WHO-advies
  • PM2,5 9,8 µg/m³ boven WHO-advies
  • PM10 16,6 µg/m³ boven WHO-advies

Gemiddelde Nederlandse lucht: binnen de Europese norm, maar boven het strengere WHO-advies, zoals vrijwel overal in het land. Fijnstof en stikstofdioxide verhogen op lange termijn licht het risico op luchtwegklachten; de buurtvergelijking hieronder laat zien of dit adres beter of slechter scoort dan de omgeving.

Gemiddeld in Lombok-Oost: NO₂ 18,8, PM2,5 9,7 µg/m³.

Bron en methode

Jaargemiddelde concentraties op 25 m (RIVM, meest recente kaart). Streepje in de balk: WHO-advieswaarde (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); de kleur vergelijkt met het WHO-advies en de EU-norm voor 2030.

Licht 's nachts

Zeer helder

donkerzeer helder

Gemiddeld in Lombok-Oost: zeer helder.

Zeer helder: de helderste 10% van Nederland, meestal bij kassen, industrie, grote wegen of een stadscentrum. Reken op een oranje nachthemel en verduistering als vereiste.

Bron en methode

Kunstlicht naar boven gemeten door satellieten (RIVM lichtemissiekaart 2023, 375 m-raster), ingedeeld ten opzichte van alle Nederlandse woningen: donker is de donkerste 20%, zeer helder de helderste 10%.

Groen in de buurt

19% groen binnen 500 m

Gemiddeld in Lombok-Oost: 19%.

Zeer versteend: tot de minst groene plekken van Nederland. Verwacht een merkbaar hitte-eiland in de zomer en weinig schaduw; een balkon of dakterras met groen is hier goud waard.

Bron en methode

Aandeel groen (gras, struiken, bomen) in het 500 m-vak rond dit adres (RIVM groenkaart 2022). De helft van de Nederlandse woningen heeft meer dan 52% groen binnen 500 m; een op de tien minder dan 32%.

Vliegverkeer boven dit adres

Vliegverkeer boven dit adres

Bekijk hoeveel vliegtuigen hier per dag overkomen, hoe laag, op welke uren en welke luchthavens dat zijn.

Gratis met een account. Geen betaalgegevens nodig.

Gratis account aanmaken Inloggen

Klimaat en veiligheid

Ook op hete dagen blijft de hittestress rond het huis gematigd; de omgeving koelt 's avonds redelijk af.

Hitte

46–48 °C extreme hittestress

Gevoelstemperatuur op een hete zomerdag (2022), op 1 m van het huis.

Hitte-eilandeffect
meer dan 2 °C warmer dan het buitengebied
Warme nachten (20 °C of meer)
8–14 nachten per jaar
Afstand tot een koele plek
400–500 m
Gemiddeld in Lombok-Oost
47 °C gevoelstemperatuur

Water

Regenwater bij een hoosbui (70 mm/uur)
geen stroombaan direct langs het huis
Grondwateroverlast in 2050
Grote toename
Droge verdieping in Lombok-Oost
98% van de woningen bij de zwaarste overstroming
Woningen in Lombok-Oost met middelgrote of grote kans
90%

Externe veiligheid

Hoogspanningslijn
geen binnen 2 km
Windturbine
geen binnen 5 km
Risicovolle activiteiten binnen 1 km
Vervoer gevaarlijke stoffen

In Lombok-Oost ligt 0% van de woningen binnen de magneetveldzone van een hoogspanningslijn en 0% binnen 1 km van een windturbine.

Bron en methode

Hitte, water en grondwater: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; gevoelstemperatuur en hitte-eiland 2022, overstromingskans en waterdiepte uit de landelijke overstromingsscenario's, kans op grondwateroverlast 2050 hoog scenario, stroombanen bij 70 mm neerslag in een uur). Hoogspanning: RIVM Netkaart met rekenafstanden (magneetveldzone); windturbines: RIVM; risicovolle activiteiten: Register Externe Veiligheidsrisico's via RIVM Atlas Leefomgeving (activiteiten met een aandachtsgebied binnen 1 km). Indicaties op basis van kaarten, geen metingen.

Veiligheid en leefbaarheid

Leefbaarheid in buurt Lombok-Oost

Ruim voldoende Leefbaarometer 2024, klasse 6 van 9

  • Fysieke omgeving: zwak
  • Woningen: voldoende
  • Voorzieningen: uitstekend
  • Sociale samenhang: zwak
  • Overlast en onveiligheid: onvoldoende

Leefbaarometer 3.0 (BZK): geschatte waardering van de leefbaarheid, in negen klassen, met vijf dimensies ten opzichte van het landelijk gemiddelde. Meer over deze buurt

Misdrijven in buurt Lombok-Oost

180 per 1.000 inwoners per jaar +74% t.o.v. het jaar ervoor

Geregistreerd sep 2025 – aug 2026
403
Wijk West
83 per 1.000
Gemeente Utrecht
75 per 1.000
Nederland
45 per 1.000
Woninginbraken per 1.000 woningen
5,6 6 inbraken

Meest voorkomend

Diefstal uit auto
43
Fietsdiefstal
40
Winkeldiefstal
36
Vernieling
18
  1. 1772021
  2. 2282022
  3. 2762023
  4. 2692024
  5. 2752025

Ruim boven het landelijk gemiddelde. Vaak een centrum- of stationsbuurt met veel bezoekers, soms een buurt met structurele problemen; de Leefbaarometer en een avondbezoek vertellen welke van de twee.

Bron en methode

Politie, geregistreerde misdrijven per buurt (CBS/politie open data, maandcijfers). Kleine buurten geven kleine aantallen; lees het cijfer samen met het aantal inwoners en woningen. Niet elk misdrijf wordt gemeld.

Woningrapport met biedadvies

Gaat u bieden op Moskeeplein 19? Weet wat de woning echt waard is.

De gratis pagina geeft de feiten. Het rapport geeft het antwoord op de vraag die telt: wat bied ik? Drie scenario's in euro's, onderbouwd met de echte koopsommen van vergelijkbare woningen uit het Kadaster, de modelwaarde, de overbiedingscijfers van de gemeente en de staat van de woning op de foto's. Plus de vragen die u de makelaar moet stellen voordat u tekent.

Rekenvoorbeeld: een bod dat 2% te hoog is, kost bij een woning van € 450.000 al € 9.000. Het rapport kost € 19.

Voorzichtigonder of rond de vraagprijs, als er weinig bieders zijn
Marktconformwat vergelijkbare woningen hier de laatste maanden opbrachten
Kansrijkboven de markt, maar binnen de bandbreedte van de waarde
  • Biedstrategie met drie scenario's
    Een voorzichtig, marktconform en kansrijk bod in euro's, afgeleid van de modelwaarde, vergelijkbare verkopen en hoeveel er in deze gemeente boven de vraagprijs wordt betaald.
  • Vergelijkbare verkopen uit het Kadaster
    De werkelijke koopsommen van woningen in de buurt die op type, grootte en bouwperiode lijken, op de kaart en in een tabel, geïndexeerd naar vandaag.
  • Modelwaarde en eerdere verkopen
    De geautomatiseerde waardebepaling met bandbreedte, de verkoopgeschiedenis van dit adres en de WOZ-ontwikkeling door de jaren.
  • Marktcijfers van de gemeente
    Verkooptijd, overbiedingspercentage, prijs per m² en de krapte-indicator voor dit woningtype (NVM), zodat u weet hoeveel concurrentie u kunt verwachten.
  • Vragen voor de makelaar
    Een lijst vragen op maat voor de bezichtiging, afgeleid van bouwjaar, energielabel, risico's in de omgeving, de advertentie en de foto-analyse.
  • Staat van de woning uit de foto's
    Een beeldmodel beoordeelt de advertentiefoto's: algemene staat, keuken en badkamer, zichtbare gebreken en een opknapbudget als indicatie.
  • Maandlasten per bod
    Wat elk scenario per maand kost: hypotheek, kosten koper, gemeentelijke lasten, energie en onderhoud, naast huren als alternatief.
  • Alles van de gratis pagina erbij
    Woning, buurt, energie, leefomgeving, klimaat, veiligheid en vliegverkeer in een samenvatting, zodat alles in één PDF staat.

Meerdere woningen vergelijken? 5 rapporten voor € 39 per maand, extra rapporten € 6 per stuk. Geen taxatie en geen garantie, wel de cijfers waarmee u een bod kunt verdedigen.

Veelgestelde vragen over Moskeeplein 19

Wat voor woning is Moskeeplein 19?

Moskeeplein 19 in Utrecht is een appartement, gebouwd in 2014, 83 m² woonoppervlakte. Het adres ligt in buurt Lombok-Oost, gemeente Utrecht.

Welk energielabel heeft Moskeeplein 19?

Het geregistreerde energielabel is A. Een vergelijkbare woning geeft gemiddeld € 115 per maand uit aan gas en stroom.

Wat is Moskeeplein 19 ongeveer waard?

De indicatieve marktwaarde ligt tussen € 514.000 en € 671.000 (middenwaarde € 593.000, prijspeil sep 2026), berekend uit WOZ-waarden, vraagprijzen en verkopen van vergelijkbare woningen in de buurt. Dit is een indicatie, geen taxatie.

Wat is de huurprijs van een woning als Moskeeplein 19?

Vergelijkbare huurwoningen in de omgeving kosten mediaan € 2.080 per maand (€ 25 per m², 62 woningen). Of de huur gereguleerd is, volgt uit de puntentelling op deze pagina.

Hoe rustig is het aan Moskeeplein 19?

Het jaargemiddelde geluidniveau aan de gevel is 66 dB Lden (zeer lawaaiig). De grootste bron is wegverkeer. Per dag passeren ongeveer 11 vliegtuigen lager dan 3.000 m binnen 2 km.

Kan Moskeeplein 19 overstromen?

Ja, in theorie: bij een overstroming kan het water hier tot 0,19 m hoog komen (beperkt).

Hoe veilig is de buurt van Moskeeplein 19?

In buurt Lombok-Oost registreerde de politie 180 misdrijven per 1.000 inwoners per jaar, tegen 75 in de gemeente en 45 landelijk. De Leefbaarometer beoordeelt de leefbaarheid als ruim voldoende.

Welke voorzieningen zijn dichtbij Moskeeplein 19?

Gemiddelde afstanden in de buurt: grote supermarkt 300 m, huisarts 600 m, basisschool 500 m, kinderdagverblijf 400 m (CBS). De dichtstbijzijnde school, OV-halte, laadpunt en kinderopvang staan op deze pagina met hun afstand tot dit adres.

Waar komen deze gegevens vandaan?

Uit openbare bronnen van de overheid: BAG en Kadaster (kenmerken, perceel), EP-Online (energielabel), CBS (buurtcijfers, prijsindex, energieverbruik), RIVM (geluid, lucht, licht, groen), Klimaateffectatlas en LIWO (hitte, water), politie open data en Leefbaarometer (veiligheid), en ADS-B-netwerken (vliegverkeer). Alle berekeningen zijn indicaties, geen taxatie of advies.