Ichthus College Dronten
Vidurinė mokykla · vmbo, havo ir vwo · Dronten
- Mokinių skaičius: 817
Ichthus College Dronten – vidurinė mokykla: vmbo, havo ir vwo vietovėje Dronten (Dronten savivaldybė) kurioje mokosi 817 mokinių. 2024-2025 egzaminų išlaikymo rodiklis: havo 82%, vmbo 93%, vwo 77%.
Vieta
Jupiterweg 25, 8251AW Dronten
Žymeklis rodo šią mokyklą, o mokyklų piktogramos – kitas mokyklas 2,5 km spinduliu (spustelėkite, kad pamatytumėte pavadinimą).
Rezultatai
2024-2025 egzaminai
Mokyklinis egzaminas (SE) ir valstybinis egzaminas (CE) pagal ugdymo programą; SE–CE skirtumas padeda spręsti apie mokyklos vertinimo griežtumą. Šaltiniai: DUO duomenys apie egzaminus laikančius mokinius ir egzaminų pažymius. havo SE 6,2 / CE 6,4 · vmbo SE 6,6 / CE 6,4 · vwo SE 6,8 / CE 6,4
Ugdymo rezultatai pagal Inspectie van het Onderwijs
Keturi trijų mokslo metų rodikliai, palyginti su panašioms mokykloms nustatyta norma, ir pagal juos apskaičiuotas kiekvienos ugdymo programos vertinimas.
| Ugdymo programa | Lygis, palyginti su rekomendacija | Mokymasis nekartojant kurso žemesnėse klasėse | Aukštesniųjų klasių baigimas nekartojant kurso | CE pažymys | SE‑CE skirtumas | Vertinimas |
|---|---|---|---|---|---|---|
| havo | 18boven de norm | 96%boven de norm | 69%onder de norm | 6,4boven de norm | – | voldoende |
| vmbo (g)t | 18boven de norm | 96%boven de norm | 87%boven de norm | 6,3boven de norm | 0,2gering verschil | voldoende |
| vwo | 18boven de norm | 96%boven de norm | 79%onder de norm | 6,4boven de norm | 0,3gering verschil | voldoende |
Lygis, palyginti su rekomendacija: trečius metus besimokančių mokinių, kurių mokymosi lygis aukštesnis, nei rekomendavo pradinė mokykla, procentinė dalis, atėmus besimokančių žemesniu lygiu procentinę dalį. Mokymasis nekartojant kurso žemesnėse klasėse: mokinių, pasiekusių trečiuosius mokymosi metus nekartojant kurso, procentinė dalis. Aukštesniųjų klasių baigimas nekartojant kurso: mokinių, gavusių diplomą nekartojant kurso, procentinė dalis. Vertinimas „Nevertinta“ reiškia, kad mokinių per mažai.
Kurso kartojimas ir perėjimas į aukštesnį ar žemesnį lygį
Iš 963 mokinių (2024/25). Šaltinis: DUO duomenys apie kursą kartojančius mokinius pagal mokyklos padalinį.
Egzaminų pažymiai pagal dalyką
vmbo · aukščiausias CE pažymys: natuur- en scheikunde ii 7,3, engelse taal 6,8, natuur- en scheikunde i 6,8 · žemiausias: duitse taal 5,9, kunstvakken ii beeldende vakken - tekenen 6,0, wiskunde 6,0
| Dalykas | CE | SE | Egzaminai |
|---|---|---|---|
| Natuur- en scheikunde ii | 7,3 | 6,8 | 5 |
| Engelse taal | 6,8 | 6,9 | 76 |
| Natuur- en scheikunde i | 6,8 | 6,4 | 10 |
| Biologie | 6,7 | 6,7 | 47 |
| Aardrijkskunde | 6,6 | 5,6 | 16 |
| Nederlandse taal | 6,4 | 6,7 | 76 |
| Economie | 6,3 | 5,8 | 42 |
| Geschiedenis en staatsinrichting | 6,3 | 6,8 | 33 |
| Wiskunde | 6,0 | 7,1 | 62 |
| Kunstvakken ii beeldende vakken - tekenen | 6,0 | 7,2 | 6 |
| Duitse taal | 5,9 | 6,1 | 42 |
havo · aukščiausias CE pažymys: engelse taal en literatuur 7,2, kunst (beeldende vormgeving) 6,9, duitse taal en literatuur 6,5 · žemiausias: wiskunde b 5,8, economie 5,8, aardrijkskunde 6,0
| Dalykas | CE | SE | Egzaminai |
|---|---|---|---|
| Engelse taal en literatuur | 7,2 | 6,5 | 66 |
| Kunst (beeldende vormgeving) | 6,9 | 7,1 | 14 |
| Duitse taal en literatuur | 6,5 | 6,2 | 17 |
| Nederlandse taal en literatuur | 6,4 | 6,7 | 66 |
| Bedrijfseconomie | 6,4 | 5,6 | 34 |
| Franse taal en literatuur | 6,3 | 6,4 | 15 |
| Wiskunde a | 6,2 | 5,8 | 53 |
| Geschiedenis | 6,2 | 6,3 | 43 |
| Biologie | 6,2 | 6,5 | 23 |
| Scheikunde | 6,2 | 5,6 | 23 |
| Natuurkunde | 6,1 | 6,4 | 12 |
| Aardrijkskunde | 6,0 | 6,7 | 33 |
| Economie | 5,8 | 6,1 | 27 |
| Wiskunde b | 5,8 | 6,0 | 10 |
vwo · aukščiausias CE pažymys: wiskunde a 7,1, kunst (beeldende vormgeving) 7,1, engelse taal en literatuur 6,9 · žemiausias: geschiedenis 5,5, latijnse taal en cultuur 5,9, natuurkunde 6,0
| Dalykas | CE | SE | Egzaminai |
|---|---|---|---|
| Wiskunde a | 7,1 | 6,5 | 11 |
| Kunst (beeldende vormgeving) | 7,1 | 7,3 | 6 |
| Engelse taal en literatuur | 6,9 | 6,8 | 24 |
| Economie | 6,8 | 6,7 | 5 |
| Biologie | 6,7 | 7,0 | 19 |
| Bedrijfseconomie | 6,7 | 6,9 | 11 |
| Duitse taal en literatuur | 6,6 | 6,8 | 9 |
| Wiskunde b | 6,5 | 7,4 | 13 |
| Nederlandse taal en literatuur | 6,2 | 6,7 | 24 |
| Scheikunde | 6,1 | 6,0 | 19 |
| Natuurkunde | 6,0 | 6,6 | 17 |
| Latijnse taal en cultuur | 5,9 | 7,0 | 9 |
| Geschiedenis | 5,5 | 6,7 | 6 |
Mokiniai pagal ugdymo programą
Šaltiniai ir paaiškinimai
- DUO atvirieji švietimo duomenys (CC BY 4.0): mokyklų padalinių adresai, mokinių skaičius pagal padalinį ir klasę, mokinių gyvenamoji vieta pagal pašto kodą, rekomendacijos dėl tolesnio mokymosi krypties ir jų pakeitimai, baigiamojo pradinio ugdymo testo „doorstroomtoets“ balų vidurkiai, egzaminus laikančių ir išlaikiusių mokinių skaičius bei egzaminų pažymiai, kursą kartojantys mokiniai. Mažesnių nei 5 skaičių DUO neskelbia, todėl jie čia neįtraukiami į skaičiavimus.
- Inspectie van het Onderwijs vidurinio ugdymo rezultatų modelis: mokymosi lygis trečiaisiais metais, palyginti su pradinės mokyklos rekomendacija, mokymosi nekartojant kurso rodiklis žemesnėse klasėse, sėkmingo mokymosi rodiklis aukštesnėse klasėse, vidutinis valstybinio egzamino pažymys ir mokyklinio bei valstybinio egzaminų pažymių skirtumas. Kiekvienas rodiklis lyginamas su panašioms mokykloms nustatyta norma.
- Egzaminus išlaikiusių mokinių dalis ir egzaminų pažymiai pateikiami pagal ugdymo kryptį (vmbo, havo, vwo) ir mokslo metus; naujausių metų duomenys gali būti negalutiniai.
- Palyginimams su savivaldybės ir Nyderlandų rodikliais Huisleon apskaičiavo visų tos pačios krypties mokyklų svertinius vidurkius pagal mokinių skaičių. Duomenys apie tai, kur mokiniai tęsia mokslus baigę šią mokyklą, nėra atviri; jų ieškokite Scholen op de kaart.