Ichthus College Dronten
Střední škola · vmbo, havo a vwo · Dronten
- Počet žáků: 817
Ichthus College Dronten: střední škola s obory vmbo, havo a vwo, Dronten (obec Dronten) s počtem žáků 817. Úspěšnost u zkoušek 2024-2025: havo 82%, vmbo 93%, vwo 77%.
Poloha
Jupiterweg 25, 8251AW Dronten
Značka označuje tuto školu; ikony škol označují další školy v okruhu 2,5 km (kliknutím zobrazíte název).
Výsledky
Závěrečné zkoušky 2024-2025
Školní závěrečná zkouška (SE) a centrální závěrečná zkouška (CE) podle typu školy; rozdíl SE–CE naznačuje, jak přísně škola hodnotí. Zdroje: DUO, údaje o zkoušených a známkách ze závěrečných zkoušek. havo SE 6,2 / CE 6,4 · vmbo SE 6,6 / CE 6,4 · vwo SE 6,8 / CE 6,4
Výsledky vzdělávání podle inspekce
Čtyři ukazatele za tři školní roky ve srovnání s normou pro srovnatelné školy a vypočtené hodnocení podle typu školy.
| Typ školy | Zařazení oproti doporučení | Postup nižšími ročníky bez opakování | Úspěšnost ve vyšších ročnících | Známka z CE | Rozdíl SE‑CE | Hodnocení |
|---|---|---|---|---|---|---|
| havo | 18boven de norm | 96%boven de norm | 69%onder de norm | 6,4boven de norm | – | voldoende |
| vmbo (g)t | 18boven de norm | 96%boven de norm | 87%boven de norm | 6,3boven de norm | 0,2gering verschil | voldoende |
| vwo | 18boven de norm | 96%boven de norm | 79%onder de norm | 6,4boven de norm | 0,3gering verschil | voldoende |
Zařazení oproti doporučení: podíl žáků ve 3. ročníku na vyšší úrovni, než doporučila základní škola, minus podíl žáků na nižší úrovni. Postup nižšími ročníky bez opakování: podíl žáků, kteří postoupili do 3. ročníku bez opakování ročníku. Úspěšnost ve vyšších ročnících: podíl žáků, kteří úspěšně dokončí studium bez opakování ročníku. Hodnocení „nehodnoceno“ znamená příliš nízký počet žáků.
Opakování ročníku a přechody mezi úrovněmi
Z celkového počtu 963 žáků v roce 2024/25. Zdroj: DUO, údaje o žácích opakujících ročník podle pracoviště školy.
Známky ze závěrečných zkoušek podle předmětu
vmbo · nejvyšší známka z CE: natuur- en scheikunde ii 7,3, engelse taal 6,8, natuur- en scheikunde i 6,8 · nejnižší: duitse taal 5,9, kunstvakken ii beeldende vakken - tekenen 6,0, wiskunde 6,0
| Předmět | CE | SE | Závěrečné zkoušky |
|---|---|---|---|
| Natuur- en scheikunde ii | 7,3 | 6,8 | 5 |
| Engelse taal | 6,8 | 6,9 | 76 |
| Natuur- en scheikunde i | 6,8 | 6,4 | 10 |
| Biologie | 6,7 | 6,7 | 47 |
| Aardrijkskunde | 6,6 | 5,6 | 16 |
| Nederlandse taal | 6,4 | 6,7 | 76 |
| Economie | 6,3 | 5,8 | 42 |
| Geschiedenis en staatsinrichting | 6,3 | 6,8 | 33 |
| Wiskunde | 6,0 | 7,1 | 62 |
| Kunstvakken ii beeldende vakken - tekenen | 6,0 | 7,2 | 6 |
| Duitse taal | 5,9 | 6,1 | 42 |
havo · nejvyšší známka z CE: engelse taal en literatuur 7,2, kunst (beeldende vormgeving) 6,9, duitse taal en literatuur 6,5 · nejnižší: wiskunde b 5,8, economie 5,8, aardrijkskunde 6,0
| Předmět | CE | SE | Závěrečné zkoušky |
|---|---|---|---|
| Engelse taal en literatuur | 7,2 | 6,5 | 66 |
| Kunst (beeldende vormgeving) | 6,9 | 7,1 | 14 |
| Duitse taal en literatuur | 6,5 | 6,2 | 17 |
| Nederlandse taal en literatuur | 6,4 | 6,7 | 66 |
| Bedrijfseconomie | 6,4 | 5,6 | 34 |
| Franse taal en literatuur | 6,3 | 6,4 | 15 |
| Wiskunde a | 6,2 | 5,8 | 53 |
| Geschiedenis | 6,2 | 6,3 | 43 |
| Biologie | 6,2 | 6,5 | 23 |
| Scheikunde | 6,2 | 5,6 | 23 |
| Natuurkunde | 6,1 | 6,4 | 12 |
| Aardrijkskunde | 6,0 | 6,7 | 33 |
| Economie | 5,8 | 6,1 | 27 |
| Wiskunde b | 5,8 | 6,0 | 10 |
vwo · nejvyšší známka z CE: wiskunde a 7,1, kunst (beeldende vormgeving) 7,1, engelse taal en literatuur 6,9 · nejnižší: geschiedenis 5,5, latijnse taal en cultuur 5,9, natuurkunde 6,0
| Předmět | CE | SE | Závěrečné zkoušky |
|---|---|---|---|
| Wiskunde a | 7,1 | 6,5 | 11 |
| Kunst (beeldende vormgeving) | 7,1 | 7,3 | 6 |
| Engelse taal en literatuur | 6,9 | 6,8 | 24 |
| Economie | 6,8 | 6,7 | 5 |
| Biologie | 6,7 | 7,0 | 19 |
| Bedrijfseconomie | 6,7 | 6,9 | 11 |
| Duitse taal en literatuur | 6,6 | 6,8 | 9 |
| Wiskunde b | 6,5 | 7,4 | 13 |
| Nederlandse taal en literatuur | 6,2 | 6,7 | 24 |
| Scheikunde | 6,1 | 6,0 | 19 |
| Natuurkunde | 6,0 | 6,6 | 17 |
| Latijnse taal en cultuur | 5,9 | 7,0 | 9 |
| Geschiedenis | 5,5 | 6,7 | 6 |
Žáci podle typu školy
Zdroje a vysvětlivky
- Otevřená data DUO o vzdělávání (CC BY 4.0): adresy pracovišť, počty žáků podle pracoviště a ročníku, bydliště žáků podle oblastí PSČ, doporučení pro navazující vzdělávání a jejich úpravy, průměrná skóre v závěrečném testu doorstroomtoets, počty žáků přihlášených ke zkouškám, počty úspěšných absolventů a známky ze zkoušek, počty žáků opakujících ročník. Počty nižší než 5 DUO nezveřejňuje; zde nejsou zahrnuty do součtů.
- Inspectie van het Onderwijs, model hodnocení výsledků středních škol: zařazení žáků ve 3. ročníku ve vztahu k doporučení základní školy, postup nižšími ročníky bez opakování, úspěšnost ve vyšších ročnících, průměrná známka z centrální závěrečné zkoušky a rozdíl mezi školní a centrální závěrečnou zkouškou. Každý ukazatel se porovnává s normou pro srovnatelné školy.
- Úspěšnost u závěrečných zkoušek a známky se uvádějí podle typu školy (vmbo, havo, vwo) a školního roku; údaje za poslední rok mohou být předběžné.
- Srovnání s obcí a celým Nizozemskem vypočítal Huisleon jako průměry všech škol stejného typu vážené počtem žáků. Údaje o tom, kam žáci po této škole pokračují v dalším vzdělávání, nejsou dostupné jako otevřená data; najdete je na Scholen op de kaart.